Kosmetyki dla mężczyzn

TYLKO ONLINE
Otwarty balsam do brody GROOMEN ORIGINAL EARTH w ciemnoszarej metalowej puszce z kremową zawartością, widok ukośny.
Groomen Earth Strong Hold
balsam do brody 50 g
44,99 zł
100 g = 89,98 zł
Najniższa cena: 53,99 zł
MEGA!
Wilkinson Sword Classic After Shave 100ml. Ciemny flakon z zielonym napisem, logo z mieczami, widok z przodu.
4,8
Wilkinson Sword Classic
woda po goleniu dla mężczyzn, odświeżająca 100 ml
19,99 zł
100 ml = 19,99 zł
Najniższa cena: 29,99 zł
MEGA!
L'Oréal Men Expert Power Age serum hialuronowe w niebieskiej butelce z zakraplaczem, redukcja zmarszczek, przód.
4,8
L'Oréal Paris Men Expert Power Age
serum do twarzy, z kwasem hialuronowym 30 ml
47,99 zł
100 ml = 159,97 zł
Najniższa cena: 81,99 zł
TYLKO ONLINE
Krem do golenia Proraso Sensitive Skin w białej tubie i pudełku z zielono-czerwonymi detalami, widok z przodu.
Proraso Sensitive Skin
krem do golenia, z Zielona Herbatą i Owsem 150 ml
14,99 zł
100 ml = 9,99 zł
Najniższa cena: 17,99 zł
STR8 Wild Beat męska woda toaletowa w czarnym flakonie, z etykietą z neonową głową pantery i słuchawkami, widok z przodu.
4,9
STR8 Wild Beat
woda toaletowa dla mężczyzn 100 ml
49,99 zł
100 ml = 49,99 zł
Najniższa cena: 69,99 zł
TYLKO ONLINE
Seboradin Men Szampon przeciw wypadaniu włosów, czarna butelka z pompką, widok z przodu, białe napisy.
Seboradin Men
szampon do włosów wypadających 400 ml
41,99 zł
100 ml = 10,50 zł
Najniższa cena: 52,99 zł
TYLKO ONLINE
Givenchy Gentleman Only, męska woda toaletowa w fioletowym flakonie i czarnym pudełku, widok z przodu.
Givenchy Gentlemen Only
woda toaletowa dla mężczyzn 100 ml
279,99 zł
100 ml = 279,99 zł
Najniższa cena: 399,99 zł
L'Oréal Men Expert BarberClub żel nawilżający do brody i skóry, brązowe pudełko z olejkiem cedrowym, widok przód.
4,9
L'Oréal Paris Men Expert Barber Club
żel do twarzy i brody, nawilżający 50 ml
44,99 zł
100 ml = 89,98 zł
Najniższa cena: 56,99 zł
STR8 GAME męska woda toaletowa, czarna butelka z fioletową grafiką liści i logo, widok z przodu.
5,0
STR8 Game
woda toaletowa dla mężczyzn 100 ml
49,99 zł
100 ml = 49,99 zł
Najniższa cena: 69,99 zł
NOWE
Cerruti 1881 VIVO EDP dla mężczyzn, granatowa butelka z pomarańczową podstawą i dopasowane pudełko.
Cerruti 1881 Vivo
woda perfumowana dla mężczyzn 60 ml
229,99 zł
100 ml = 383,32 zł
Najniższa cena: 329,99 zł
TYLKO ONLINE
Olejek Proraso Cypress & Vetyver do brody. Bursztynowa butelka z zakraplaczem i ciemne pudełko, widok z przodu.
Proraso Cypress & Vetyver
olejek do brody gęstej i wymagającej 30 ml
45,99 zł
100 ml = 153,30 zł
Najniższa cena: 54,99 zł

Męska skóra także wymaga pielęgnacji i stosowania odpowiednich kosmetyków, które będą wpływać na jej zadbany wygląd, dodawać energii albo regenerować. Kosmetyki dla mężczyzn są dziś dostępne w bogatej ofercie, z której każdy z panów może wybrać coś dla siebie.

Kosmetyki męskie – dlaczego ich stosowanie jest ważne?

Chociaż skóra mężczyzn jest grubsza od skóry kobiet o ponad 20%, w związku z czym ma mocniejszą warstwę ochronną, to i tak wymaga odpowiedniej pielęgnacji, która zapewni jej świeżość, młodość i zdrowy wygląd. Mimo, że męska twarz i ciało naturalnie starzeją się wolniej niż kobiece, to bez odpowiedniej, świadomej i regularnej pielęgnacji, może ulegać szybkiemu zniszczeniu przez czynniki takie jak promieniowanie UV, zanieczyszczenia i niewłaściwe oczyszczanie.

Stosowanie kosmetyków jest bardzo ważne, ponieważ bez nich skóra może być narażona na podrażnienia, na przykład podczas golenia lub opalania się. Dlatego każdy z panów, który chce zachować swoje ciało, twarz, ale także włosy, czy dłonie w dobrej, zadbanej kondycji, powinien zapoznać się z ofertą kosmetyków dla mężczyzn, które w tym pomogą. Jeśli nie wiesz, po które kosmetyki szczególnie warto sięgnąć, tutaj znajdziesz kilka przydatnych rad.

Kosmetyki dla mężczyzn – jakie wybrać?

Chociaż kosmetyki dla mężczyzn mogą kojarzyć się głównie z tymi przeznaczonymi do golenia lub zapachami, takimi jak perfumy i wody toaletowe, a produkty dla panów często są określane jako wszystko w jednym, to w rzeczywistości sytuacja wygląda zupełnie inaczej, bo kosmetyków dla panów na rynku jest coraz więcej. Kosmetyki dla mężczyzn oferują szerokie spektrum działań – od ochrony (przed słońcem, zimnem, czy zanieczyszczeniami z powietrza), przez oczyszczanie, nawilżanie, działanie przeciwstarzeniowe, regeneracyjne i wiele innych.

Są też dostępne specjalistyczne kosmetyki przeznaczone do dbania o konkretne partie twarzy i ciała – takie jak kremy pod oczy, do rąk, zarostu, czy balsamy do ciała.  Przy ich wyborze warto zapoznać się ze składem, który powinien być jak najbardziej naturalny.

Przy zakupie należy też zastanowić się jakiego działania kosmetyku oczekujesz. Do twarzy na dzień najlepiej wybrać energizujący krem, który zniweluje oznaki zmęczenia, natomiast na noc można postawić na pielęgnację regeneracyjną.

Bardzo ważna jest też codzienna ochrona przed promieniowaniem UV, którą zapewniają kremy z filtrami. Kolejnym filarem męskiej pielęgnacji będą kosmetyki przydatne przy goleniu, którego absolutnie nie można wykonywać na sucho. Tutaj z pomocą przyjdą pianki, kremy i żele – wybierz najwygodniejszą dla siebie formę kosmetyku i zadbaj o prawidłowe golenia, po którym warto sięgnąć po łagodzący krem, w przypadku posiadanego zarostu, kosmetyki pielęgnujące go – by zawsze był zdrowy i zadbany.

Warto sięgną także po krem do rąk, ponieważ, ze względu na częste mycie oraz wykonywanie licznych prac, mogą być one przesuszone i zniszczone. Krem do rąk dodatkowo zadba o paznokcie i skórki, aby wyglądały estetycznie i były odpowiednio odżywione.

Kosmetyki męskie naturalne – najlepszy wybór dla skóry wrażliwej

Naturalne kosmetyki to dobry wybór, zwłaszcza dla panów z wrażliwą, skłonną do podrażnień skórą. Będą też świetnym rozwiązaniem dla osób podatnych na alergie i zmiany skórne. Ze względu na prosty, naturalny skład, pozbawiony sztucznych substancji, zapewniają one łagodną, ale skuteczną pielęgnację męskich twarzy, ciał, włosów i zarostów.

Wysokiej jakości, wyselekcjonowane składniki, wchodzące w skład kosmetyków naturalnych, dostarczają panom tego, czego potrzebuje ich ciało. Inspirowane naturą, gwarantują kompleksową, przyjemną pielęgnację i są dostępne w szerokim zakresie zastosowań, dostosowanych do męskich potrzeb.