Kosmetyki dla mężczyzn

L'Oréal Men Expert BarberClub żel nawilżający do brody i skóry, brązowe pudełko z olejkiem cedrowym, widok przód.
4,9
L'Oréal Paris Men Expert Barber Club
żel do twarzy i brody, nawilżający 50 ml
44,99 zł
100 ml = 89,98 zł
Najniższa cena: 56,99 zł
TYLKO ONLINE
Balsam do brody Proraso Wood and Spice w szklanej butelce i pomarańczowym pudełku, ujęcie z przodu.
Proraso Wood & Spice
balsam do brody, łagodzący 100 ml
36,99 zł
100 ml = 36,99 zł
Najniższa cena: 44,99 zł
NOWE
Real Madrid Eau de Toilette, flakon w kształcie białej koszulki z herbem i srebrną nakrętką-piłką, obok pudełka.
Real Madryt
woda toaletowa dla mężczyzn 100 ml
71,99 zł
100 ml = 71,99 zł
Najniższa cena: 99,99 zł
NOWE
Cerruti 1881 VIVO EDP dla mężczyzn, granatowa butelka z pomarańczową podstawą i dopasowane pudełko.
Cerruti 1881 Vivo
woda perfumowana dla mężczyzn 60 ml
229,99 zł
100 ml = 383,32 zł
Najniższa cena: 329,99 zł
TYLKO ONLINE
Czarna butelka Seboradin Men+ Lotion 200ml z atomizerem, na wypadanie i przerzedzanie włosów, widok z przodu.
Seboradin Men
lotion do włosów wypadających i przerzedzających się 200 ml
29,99 zł
100 ml = 15,00 zł
Cena regularna:37,99 zł
Najniższa cena: 29,99 zł
TYLKO ONLINE
GROOMEN AQUA Sea Salt Texture Tonic, spray z solą morską i algami, nadający włosom objętość i matowe wykończenie.
Groomen Aqua Sea Salt Texture
tonik do włosów, w sprayu 400 ml
52,99 zł
100 ml = 13,25 zł
Najniższa cena: 64,99 zł
MEGA!
Męska woda toaletowa Jaguar Era 60ml, czarne pudełko i szklana butelka ze srebrną nakrętką, widok z przodu.
4,8
Jaguar Era
woda toaletowa dla mężczyzn 60 ml
65,99 zł
100 ml = 109,98 zł
Najniższa cena: 114,99 zł
MEGA!
Bruno Banani Limited Edition męska woda toaletowa, butelka w odcieniach błękitu i żółci, pudełko z wzorem tropikalnym.
5,0
Bruno Banani Limited Edition
woda toaletowa dla mężczyzn 30 ml
56,99 zł
100 ml = 189,97 zł
Najniższa cena: 99,99 zł
TYLKO ONLINE
Proraso Refreshing krem do golenia: zielona tubka i pudełko stojące obok siebie, z olejkiem eukaliptusowym i mentolem.
5,0
Proraso Refreshing
krem do golenia, z Olejkiem Eukaliptusowym i Mentolem 150 ml
14,99 zł
100 ml = 9,99 zł
Najniższa cena: 17,99 zł
Davidoff The Game EDT, butelka z czarnymi i metalicznymi, ułożonymi jak żetony, paskami oraz pudełko.
4,6
Davidoff The Game
woda toaletowa dla mężczyzn 100 ml
154,99 zł
100 ml = 154,99 zł
Najniższa cena: 219,99 zł
MEGA!
Davidoff Essentials Blue woda toaletowa dla mężczyzn, jasnoniebieska butelka i ciemnoniebieskie pudełko, widok z przodu.
4,7
Davidoff Essentials Blue
woda toaletowa dla mężczyzn 110 ml
114,99 zł
100 ml = 104,54 zł
Najniższa cena: 199,99 zł
TYLKO ONLINE
Męski żel pod prysznic Groomen Earth w bursztynowej butelce z vintage etykietą, widok z przodu.
Groomen Earth
żel pod prysznic, dla mężczyzn 300 ml
32,99 zł
100 ml = 11,00 zł
Najniższa cena: 38,99 zł
TYLKO ONLINE
Balsam po goleniu Proraso do cery wrażliwej z zieloną herbatą i owsem; butelka obok białego pudełka.
Proraso Sensitive Skin
balsam po goleniu, z Zielona Herbatą i Owsem 100 ml
24,99 zł
100 ml = 24,99 zł
Najniższa cena: 29,99 zł

Męska skóra także wymaga pielęgnacji i stosowania odpowiednich kosmetyków, które będą wpływać na jej zadbany wygląd, dodawać energii albo regenerować. Kosmetyki dla mężczyzn są dziś dostępne w bogatej ofercie, z której każdy z panów może wybrać coś dla siebie.

Kosmetyki męskie – dlaczego ich stosowanie jest ważne?

Chociaż skóra mężczyzn jest grubsza od skóry kobiet o ponad 20%, w związku z czym ma mocniejszą warstwę ochronną, to i tak wymaga odpowiedniej pielęgnacji, która zapewni jej świeżość, młodość i zdrowy wygląd. Mimo, że męska twarz i ciało naturalnie starzeją się wolniej niż kobiece, to bez odpowiedniej, świadomej i regularnej pielęgnacji, może ulegać szybkiemu zniszczeniu przez czynniki takie jak promieniowanie UV, zanieczyszczenia i niewłaściwe oczyszczanie.

Stosowanie kosmetyków jest bardzo ważne, ponieważ bez nich skóra może być narażona na podrażnienia, na przykład podczas golenia lub opalania się. Dlatego każdy z panów, który chce zachować swoje ciało, twarz, ale także włosy, czy dłonie w dobrej, zadbanej kondycji, powinien zapoznać się z ofertą kosmetyków dla mężczyzn, które w tym pomogą. Jeśli nie wiesz, po które kosmetyki szczególnie warto sięgnąć, tutaj znajdziesz kilka przydatnych rad.

Kosmetyki dla mężczyzn – jakie wybrać?

Chociaż kosmetyki dla mężczyzn mogą kojarzyć się głównie z tymi przeznaczonymi do golenia lub zapachami, takimi jak perfumy i wody toaletowe, a produkty dla panów często są określane jako wszystko w jednym, to w rzeczywistości sytuacja wygląda zupełnie inaczej, bo kosmetyków dla panów na rynku jest coraz więcej. Kosmetyki dla mężczyzn oferują szerokie spektrum działań – od ochrony (przed słońcem, zimnem, czy zanieczyszczeniami z powietrza), przez oczyszczanie, nawilżanie, działanie przeciwstarzeniowe, regeneracyjne i wiele innych.

Są też dostępne specjalistyczne kosmetyki przeznaczone do dbania o konkretne partie twarzy i ciała – takie jak kremy pod oczy, do rąk, zarostu, czy balsamy do ciała.  Przy ich wyborze warto zapoznać się ze składem, który powinien być jak najbardziej naturalny.

Przy zakupie należy też zastanowić się jakiego działania kosmetyku oczekujesz. Do twarzy na dzień najlepiej wybrać energizujący krem, który zniweluje oznaki zmęczenia, natomiast na noc można postawić na pielęgnację regeneracyjną.

Bardzo ważna jest też codzienna ochrona przed promieniowaniem UV, którą zapewniają kremy z filtrami. Kolejnym filarem męskiej pielęgnacji będą kosmetyki przydatne przy goleniu, którego absolutnie nie można wykonywać na sucho. Tutaj z pomocą przyjdą pianki, kremy i żele – wybierz najwygodniejszą dla siebie formę kosmetyku i zadbaj o prawidłowe golenia, po którym warto sięgnąć po łagodzący krem, w przypadku posiadanego zarostu, kosmetyki pielęgnujące go – by zawsze był zdrowy i zadbany.

Warto sięgną także po krem do rąk, ponieważ, ze względu na częste mycie oraz wykonywanie licznych prac, mogą być one przesuszone i zniszczone. Krem do rąk dodatkowo zadba o paznokcie i skórki, aby wyglądały estetycznie i były odpowiednio odżywione.

Kosmetyki męskie naturalne – najlepszy wybór dla skóry wrażliwej

Naturalne kosmetyki to dobry wybór, zwłaszcza dla panów z wrażliwą, skłonną do podrażnień skórą. Będą też świetnym rozwiązaniem dla osób podatnych na alergie i zmiany skórne. Ze względu na prosty, naturalny skład, pozbawiony sztucznych substancji, zapewniają one łagodną, ale skuteczną pielęgnację męskich twarzy, ciał, włosów i zarostów.

Wysokiej jakości, wyselekcjonowane składniki, wchodzące w skład kosmetyków naturalnych, dostarczają panom tego, czego potrzebuje ich ciało. Inspirowane naturą, gwarantują kompleksową, przyjemną pielęgnację i są dostępne w szerokim zakresie zastosowań, dostosowanych do męskich potrzeb.