Kosmetyki dla mężczyzn

Bokserki męskie Henderson w białym kolorze, widoczne na granatowym opakowaniu z modelem i napisem ‘Basic Line’.
5,0
Henderson Basic Line
bokserki męskie, rozm. L 1 szt.
25,49 zł
1 szt. = 25,49 zł
Najniższa cena: 31,99 zł
TYLKO ONLINE
Groomen Grooming Tonic WIND, spray do włosów z aloesem i proteinami pszenicy, srebrna etykieta, widok z przodu.
Groomen Wind
tonik do włosów, w sprayu 400 ml
64,99 zł
100 ml = 16,25 zł
Opakowanie bokserek męskich Henderson 2-pak, białe. Rozmiar L, z modelem prezentującym bieliznę. Widok z przodu.
5,0
Henderson
bokserki męskie, Granat/Czarne, rozm. XXL 2 szt.
45,99 zł
1 szt. = 23,00 zł
Najniższa cena: 57,99 zł
MEGA!TYLKO ONLINE
Jimmy Choo Man ICE, szara butelka edt obok białego pudełka z teksturą skóry, logo widoczne z przodu.
Jimmy Choo Man
woda toaletowa dla mężczyzn 30 ml
119,99 zł
100 ml = 399,97 zł
Najniższa cena: 199,99 zł
TYLKO ONLINE
Viktor & Rolf Spicebomb Infrared EDT 90ml. Czarno-czerwony flakon w kształcie granatu, obok pudełka z logo.
Viktor & Rolf Spicebomb Infrared
woda toaletowa dla mężczyzn 90 ml
349,99 zł
100 ml = 388,88 zł
Najniższa cena: 479,99 zł
TYLKO ONLINE
Ciemna woda perfumowana Hawas Kobra For Men 100ml i pudełko z wężowym wzorem, widok pod kątem.
5,0
Rasasi Hawas Kobra
woda perfumowana dla mężczyzn 100 ml
159,99 zł
100 ml = 159,99 zł
TYLKO ONLINE
Mercedes-Benz Man Private woda perfumowana: brązowy flakon z metalowym logo i złote pudełko, widok z przodu.
5,0
Mercedes Benz Private
woda perfumowana dla mężczyzn 100 ml
239,99 zł
100 ml = 239,99 zł
TYLKO ONLINE
Rasasi Shuhrah Pour Homme, drzewno-aromatyczna woda perfumowana: niebieska butelka i czarne pudełko, widok z przodu.
Rasasi Shuhrah
woda perfumowana dla mężczyzn 90 ml
79,99 zł
100 ml = 88,88 zł
Białe opakowanie z trzema czarnymi bokserkami Henderson Core, widoczny pionowy, kolorowy lampas z logo.
5,0
Henderson
bokserki Core M Rnets XL 3 szt.
62,99 zł
1 szt. = 21,00 zł
Najniższa cena: 79,99 zł

Męska skóra także wymaga pielęgnacji i stosowania odpowiednich kosmetyków, które będą wpływać na jej zadbany wygląd, dodawać energii albo regenerować. Kosmetyki dla mężczyzn są dziś dostępne w bogatej ofercie, z której każdy z panów może wybrać coś dla siebie.

Kosmetyki męskie – dlaczego ich stosowanie jest ważne?

Chociaż skóra mężczyzn jest grubsza od skóry kobiet o ponad 20%, w związku z czym ma mocniejszą warstwę ochronną, to i tak wymaga odpowiedniej pielęgnacji, która zapewni jej świeżość, młodość i zdrowy wygląd. Mimo, że męska twarz i ciało naturalnie starzeją się wolniej niż kobiece, to bez odpowiedniej, świadomej i regularnej pielęgnacji, może ulegać szybkiemu zniszczeniu przez czynniki takie jak promieniowanie UV, zanieczyszczenia i niewłaściwe oczyszczanie.

Stosowanie kosmetyków jest bardzo ważne, ponieważ bez nich skóra może być narażona na podrażnienia, na przykład podczas golenia lub opalania się. Dlatego każdy z panów, który chce zachować swoje ciało, twarz, ale także włosy, czy dłonie w dobrej, zadbanej kondycji, powinien zapoznać się z ofertą kosmetyków dla mężczyzn, które w tym pomogą. Jeśli nie wiesz, po które kosmetyki szczególnie warto sięgnąć, tutaj znajdziesz kilka przydatnych rad.

Kosmetyki dla mężczyzn – jakie wybrać?

Chociaż kosmetyki dla mężczyzn mogą kojarzyć się głównie z tymi przeznaczonymi do golenia lub zapachami, takimi jak perfumy i wody toaletowe, a produkty dla panów często są określane jako wszystko w jednym, to w rzeczywistości sytuacja wygląda zupełnie inaczej, bo kosmetyków dla panów na rynku jest coraz więcej. Kosmetyki dla mężczyzn oferują szerokie spektrum działań – od ochrony (przed słońcem, zimnem, czy zanieczyszczeniami z powietrza), przez oczyszczanie, nawilżanie, działanie przeciwstarzeniowe, regeneracyjne i wiele innych.

Są też dostępne specjalistyczne kosmetyki przeznaczone do dbania o konkretne partie twarzy i ciała – takie jak kremy pod oczy, do rąk, zarostu, czy balsamy do ciała.  Przy ich wyborze warto zapoznać się ze składem, który powinien być jak najbardziej naturalny.

Przy zakupie należy też zastanowić się jakiego działania kosmetyku oczekujesz. Do twarzy na dzień najlepiej wybrać energizujący krem, który zniweluje oznaki zmęczenia, natomiast na noc można postawić na pielęgnację regeneracyjną.

Bardzo ważna jest też codzienna ochrona przed promieniowaniem UV, którą zapewniają kremy z filtrami. Kolejnym filarem męskiej pielęgnacji będą kosmetyki przydatne przy goleniu, którego absolutnie nie można wykonywać na sucho. Tutaj z pomocą przyjdą pianki, kremy i żele – wybierz najwygodniejszą dla siebie formę kosmetyku i zadbaj o prawidłowe golenia, po którym warto sięgnąć po łagodzący krem, w przypadku posiadanego zarostu, kosmetyki pielęgnujące go – by zawsze był zdrowy i zadbany.

Warto sięgną także po krem do rąk, ponieważ, ze względu na częste mycie oraz wykonywanie licznych prac, mogą być one przesuszone i zniszczone. Krem do rąk dodatkowo zadba o paznokcie i skórki, aby wyglądały estetycznie i były odpowiednio odżywione.

Kosmetyki męskie naturalne – najlepszy wybór dla skóry wrażliwej

Naturalne kosmetyki to dobry wybór, zwłaszcza dla panów z wrażliwą, skłonną do podrażnień skórą. Będą też świetnym rozwiązaniem dla osób podatnych na alergie i zmiany skórne. Ze względu na prosty, naturalny skład, pozbawiony sztucznych substancji, zapewniają one łagodną, ale skuteczną pielęgnację męskich twarzy, ciał, włosów i zarostów.

Wysokiej jakości, wyselekcjonowane składniki, wchodzące w skład kosmetyków naturalnych, dostarczają panom tego, czego potrzebuje ich ciało. Inspirowane naturą, gwarantują kompleksową, przyjemną pielęgnację i są dostępne w szerokim zakresie zastosowań, dostosowanych do męskich potrzeb.