Kosmetyki dla mężczyzn

TYLKO ONLINE
Perfumy męskie Invictus Rabanne Parfum, ciemna butelka w kształcie pucharu obok białego pudełka ze skrzydłami.
5,0
Rabanne Invictus
perfumy dla mężczyzn 200 ml
799,99 zł
100 ml = 400,00 zł
TYLKO ONLINE
Eleganckie złoto-czarne opakowanie Tom Ford Noir Extreme Parfum z pionowymi paskami, widok z przodu.
3,7
Tom Ford Noir Extreme
perfumy dla mężczyzn 100 ml
799,99 zł
100 ml = 799,99 zł
TYLKO ONLINE
L'Homme Idéal Guerlain Eau de Parfum. Prostokątna butelka z ciemnym płynem i czarną nakrętką, obok szarego pudełka.
Guerlain L'Homme Idéal
woda perfumowana dla mężczyzn 50 ml
289,99 zł
100 ml = 579,98 zł
TYLKO ONLINE
Jean Paul Gaultier Le Male, męska woda toaletowa w turkusowej butelce-torsie i prążkowanej, szarej puszce.
5,0
Jean Paul Gaultier Le Male
woda toaletowa dla mężczyzn 200 ml
599,99 zł
100 ml = 300,00 zł
TYLKO ONLINE
Męskie perfumy Hermès H24 Herbes Vives, butelka i pudełko. Zielony flakon z srebrnym korkiem, odświeżający zapach.
Hermes H24 Herbes Vives
woda perfumowana dla mężczyzn 50 ml
379,99 zł
100 ml = 759,98 zł
TYLKO ONLINE
Guerlain Habit Rouge Parfum dla mężczyzn: butelka z bursztynowym płynem i czerwona etykieta, obok czerwone pudełko.
Guerlain Habit Rouge
perfumy dla mężczyzn 100 ml
499,99 zł
100 ml = 499,99 zł
TYLKO ONLINE
Męska woda toaletowa Guerlain Vetiver: przezroczysta butelka z zielonym płynem i ciemne pudełko, obok siebie.
Guerlain Vetiver
woda toaletowa dla mężczyzn 100 ml
319,99 zł
100 ml = 319,99 zł
TYLKO ONLINE
Guerlain L’Homme Ideal męska woda toaletowa, butelka z ciemnym płynem i szare pudełko obok siebie.
5,0
Guerlain L'Homme Idéal
woda toaletowa dla mężczyzn 150 ml
389,99 zł
100 ml = 259,99 zł
TYLKO ONLINE
Armaf Connoisseur Man woda perfumowana: czarna butelka ze złotymi napisami obok czarnego pudełka, widok z przodu.
Armaf Connoisseur
woda perfumowana dla mężczyzn 100 ml
129,99 zł
100 ml = 129,99 zł
TYLKO ONLINE
Woda perfumowana Xerjoff Shooting Stars NIO. Przezroczysta butelka z złotą nakrętką obok purpurowego pudełka ze złotym logo.
Xerjoff Shooting Stars Nio
woda perfumowana dla mężczyzn 50 ml
679,99 zł
100 ml = 1359,98 zł
TYLKO ONLINE
Czarne perfumy męskie Trussardi Uomo EDT i pudełko o fakturze skóry. Złote logo i napisy. Widok z przodu.
Trussardi Uomo
woda toaletowa dla mężczyzn 30 ml
149,99 zł
100 ml = 499,97 zł

Męska skóra także wymaga pielęgnacji i stosowania odpowiednich kosmetyków, które będą wpływać na jej zadbany wygląd, dodawać energii albo regenerować. Kosmetyki dla mężczyzn są dziś dostępne w bogatej ofercie, z której każdy z panów może wybrać coś dla siebie.

Kosmetyki męskie – dlaczego ich stosowanie jest ważne?

Chociaż skóra mężczyzn jest grubsza od skóry kobiet o ponad 20%, w związku z czym ma mocniejszą warstwę ochronną, to i tak wymaga odpowiedniej pielęgnacji, która zapewni jej świeżość, młodość i zdrowy wygląd. Mimo, że męska twarz i ciało naturalnie starzeją się wolniej niż kobiece, to bez odpowiedniej, świadomej i regularnej pielęgnacji, może ulegać szybkiemu zniszczeniu przez czynniki takie jak promieniowanie UV, zanieczyszczenia i niewłaściwe oczyszczanie.

Stosowanie kosmetyków jest bardzo ważne, ponieważ bez nich skóra może być narażona na podrażnienia, na przykład podczas golenia lub opalania się. Dlatego każdy z panów, który chce zachować swoje ciało, twarz, ale także włosy, czy dłonie w dobrej, zadbanej kondycji, powinien zapoznać się z ofertą kosmetyków dla mężczyzn, które w tym pomogą. Jeśli nie wiesz, po które kosmetyki szczególnie warto sięgnąć, tutaj znajdziesz kilka przydatnych rad.

Kosmetyki dla mężczyzn – jakie wybrać?

Chociaż kosmetyki dla mężczyzn mogą kojarzyć się głównie z tymi przeznaczonymi do golenia lub zapachami, takimi jak perfumy i wody toaletowe, a produkty dla panów często są określane jako wszystko w jednym, to w rzeczywistości sytuacja wygląda zupełnie inaczej, bo kosmetyków dla panów na rynku jest coraz więcej. Kosmetyki dla mężczyzn oferują szerokie spektrum działań – od ochrony (przed słońcem, zimnem, czy zanieczyszczeniami z powietrza), przez oczyszczanie, nawilżanie, działanie przeciwstarzeniowe, regeneracyjne i wiele innych.

Są też dostępne specjalistyczne kosmetyki przeznaczone do dbania o konkretne partie twarzy i ciała – takie jak kremy pod oczy, do rąk, zarostu, czy balsamy do ciała.  Przy ich wyborze warto zapoznać się ze składem, który powinien być jak najbardziej naturalny.

Przy zakupie należy też zastanowić się jakiego działania kosmetyku oczekujesz. Do twarzy na dzień najlepiej wybrać energizujący krem, który zniweluje oznaki zmęczenia, natomiast na noc można postawić na pielęgnację regeneracyjną.

Bardzo ważna jest też codzienna ochrona przed promieniowaniem UV, którą zapewniają kremy z filtrami. Kolejnym filarem męskiej pielęgnacji będą kosmetyki przydatne przy goleniu, którego absolutnie nie można wykonywać na sucho. Tutaj z pomocą przyjdą pianki, kremy i żele – wybierz najwygodniejszą dla siebie formę kosmetyku i zadbaj o prawidłowe golenia, po którym warto sięgnąć po łagodzący krem, w przypadku posiadanego zarostu, kosmetyki pielęgnujące go – by zawsze był zdrowy i zadbany.

Warto sięgną także po krem do rąk, ponieważ, ze względu na częste mycie oraz wykonywanie licznych prac, mogą być one przesuszone i zniszczone. Krem do rąk dodatkowo zadba o paznokcie i skórki, aby wyglądały estetycznie i były odpowiednio odżywione.

Kosmetyki męskie naturalne – najlepszy wybór dla skóry wrażliwej

Naturalne kosmetyki to dobry wybór, zwłaszcza dla panów z wrażliwą, skłonną do podrażnień skórą. Będą też świetnym rozwiązaniem dla osób podatnych na alergie i zmiany skórne. Ze względu na prosty, naturalny skład, pozbawiony sztucznych substancji, zapewniają one łagodną, ale skuteczną pielęgnację męskich twarzy, ciał, włosów i zarostów.

Wysokiej jakości, wyselekcjonowane składniki, wchodzące w skład kosmetyków naturalnych, dostarczają panom tego, czego potrzebuje ich ciało. Inspirowane naturą, gwarantują kompleksową, przyjemną pielęgnację i są dostępne w szerokim zakresie zastosowań, dostosowanych do męskich potrzeb.