Kosmetyki dla mężczyzn

TYLKO ONLINE
Tiffany & Co. Love for Him woda toaletowa, flakon obok turkusowego pudełka z logo, widok z przodu.
Tiffany & Co. Love For Him
woda toaletowa dla mężczyzn 90 ml
399,99 zł
100 ml = 444,43 zł
TYLKO ONLINE
L'Instant Homme de Guerlain Eau de Parfum: prostokątna szklana butelka z bursztynowym płynem i ciemnobrązowe pudełko.
5,0
Guerlain L'Instant Homme
woda perfumowana dla mężczyzn 100 ml
369,99 zł
100 ml = 369,99 zł
TYLKO ONLINE
Guerlain Habit Rouge Eau de Parfum, butelka i czerwone pudełko obok siebie. Klasyczny męski zapach.
5,0
Guerlain Habit Rouge
woda perfumowana dla mężczyzn 100 ml
349,99 zł
100 ml = 349,99 zł
TYLKO ONLINE
Boucheron Pour Homme Eau de Parfum 100ml: przejrzysta butelka ze złotym i niebieskim korkiem, obok granatowe pudełko.
Boucheron Pour Homme
woda perfumowana dla mężczyzn 100 ml
164,99 zł
100 ml = 164,99 zł
TYLKO ONLINE
Burberry Brit For Him, męska woda toaletowa 100ml, butelka i pudełko w ciemnoszarą kratę z silver logo, widok z przodu.
Burberry Brit
woda toaletowa dla mężczyzn 100 ml
179,99 zł
100 ml = 179,99 zł
TYLKO ONLINE
Boucheron Pour Homme elegancka woda toaletowa. Szklana butelka ze złotym korkiem obok granatowego pudełka.
Boucheron Pour Homme
woda toaletowa dla mężczyzn 100 ml
154,99 zł
100 ml = 154,99 zł
TYLKO ONLINE
Męska woda perfumowana Rasasi Faqat Lil Rijal: srebrna butelka z arabskim napisem i białe pudełko, obok siebie.
Rasasi Faqat Lil Rijal
woda perfumowana dla mężczyzn 50 ml
149,99 zł
100 ml = 299,98 zł
TYLKO ONLINE
Armaf Club de Nuit Man, męska woda toaletowa. Czarne pudełko i szklana butelka z bursztynowym płynem i korkiem.
1,0
Armaf Club de Nuit
woda toaletowa dla mężczyzn 105 ml
109,99 zł
100 ml = 104,75 zł
TYLKO ONLINE
Armaf Club de Nuit Urban Man, męska korzenno-drzewna woda perfumowana. Czarne pudełko i szklany flakon.
4,5
Armaf Club de Nuit Urban
woda perfumowana dla mężczyzn 105 ml
99,99 zł
100 ml = 95,23 zł

Męska skóra także wymaga pielęgnacji i stosowania odpowiednich kosmetyków, które będą wpływać na jej zadbany wygląd, dodawać energii albo regenerować. Kosmetyki dla mężczyzn są dziś dostępne w bogatej ofercie, z której każdy z panów może wybrać coś dla siebie.

Kosmetyki męskie – dlaczego ich stosowanie jest ważne?

Chociaż skóra mężczyzn jest grubsza od skóry kobiet o ponad 20%, w związku z czym ma mocniejszą warstwę ochronną, to i tak wymaga odpowiedniej pielęgnacji, która zapewni jej świeżość, młodość i zdrowy wygląd. Mimo, że męska twarz i ciało naturalnie starzeją się wolniej niż kobiece, to bez odpowiedniej, świadomej i regularnej pielęgnacji, może ulegać szybkiemu zniszczeniu przez czynniki takie jak promieniowanie UV, zanieczyszczenia i niewłaściwe oczyszczanie.

Stosowanie kosmetyków jest bardzo ważne, ponieważ bez nich skóra może być narażona na podrażnienia, na przykład podczas golenia lub opalania się. Dlatego każdy z panów, który chce zachować swoje ciało, twarz, ale także włosy, czy dłonie w dobrej, zadbanej kondycji, powinien zapoznać się z ofertą kosmetyków dla mężczyzn, które w tym pomogą. Jeśli nie wiesz, po które kosmetyki szczególnie warto sięgnąć, tutaj znajdziesz kilka przydatnych rad.

Kosmetyki dla mężczyzn – jakie wybrać?

Chociaż kosmetyki dla mężczyzn mogą kojarzyć się głównie z tymi przeznaczonymi do golenia lub zapachami, takimi jak perfumy i wody toaletowe, a produkty dla panów często są określane jako wszystko w jednym, to w rzeczywistości sytuacja wygląda zupełnie inaczej, bo kosmetyków dla panów na rynku jest coraz więcej. Kosmetyki dla mężczyzn oferują szerokie spektrum działań – od ochrony (przed słońcem, zimnem, czy zanieczyszczeniami z powietrza), przez oczyszczanie, nawilżanie, działanie przeciwstarzeniowe, regeneracyjne i wiele innych.

Są też dostępne specjalistyczne kosmetyki przeznaczone do dbania o konkretne partie twarzy i ciała – takie jak kremy pod oczy, do rąk, zarostu, czy balsamy do ciała.  Przy ich wyborze warto zapoznać się ze składem, który powinien być jak najbardziej naturalny.

Przy zakupie należy też zastanowić się jakiego działania kosmetyku oczekujesz. Do twarzy na dzień najlepiej wybrać energizujący krem, który zniweluje oznaki zmęczenia, natomiast na noc można postawić na pielęgnację regeneracyjną.

Bardzo ważna jest też codzienna ochrona przed promieniowaniem UV, którą zapewniają kremy z filtrami. Kolejnym filarem męskiej pielęgnacji będą kosmetyki przydatne przy goleniu, którego absolutnie nie można wykonywać na sucho. Tutaj z pomocą przyjdą pianki, kremy i żele – wybierz najwygodniejszą dla siebie formę kosmetyku i zadbaj o prawidłowe golenia, po którym warto sięgnąć po łagodzący krem, w przypadku posiadanego zarostu, kosmetyki pielęgnujące go – by zawsze był zdrowy i zadbany.

Warto sięgną także po krem do rąk, ponieważ, ze względu na częste mycie oraz wykonywanie licznych prac, mogą być one przesuszone i zniszczone. Krem do rąk dodatkowo zadba o paznokcie i skórki, aby wyglądały estetycznie i były odpowiednio odżywione.

Kosmetyki męskie naturalne – najlepszy wybór dla skóry wrażliwej

Naturalne kosmetyki to dobry wybór, zwłaszcza dla panów z wrażliwą, skłonną do podrażnień skórą. Będą też świetnym rozwiązaniem dla osób podatnych na alergie i zmiany skórne. Ze względu na prosty, naturalny skład, pozbawiony sztucznych substancji, zapewniają one łagodną, ale skuteczną pielęgnację męskich twarzy, ciał, włosów i zarostów.

Wysokiej jakości, wyselekcjonowane składniki, wchodzące w skład kosmetyków naturalnych, dostarczają panom tego, czego potrzebuje ich ciało. Inspirowane naturą, gwarantują kompleksową, przyjemną pielęgnację i są dostępne w szerokim zakresie zastosowań, dostosowanych do męskich potrzeb.