Kosmetyki dla mężczyzn

TYLKO ONLINE
Męskie perfumy Imperial Blue RiFFS, błękitna butelka i pudełko ze złotym herbem, nuty jabłka i wanilii.
5,0
Riiffs Imperial Blue
woda perfumowana dla mężczyzn 100 ml
89,99 zł
100 ml = 89,99 zł
TYLKO ONLINE
Yves Saint Laurent Y EDP męska, ciemnogranatowa butelka z białym logo i opakowanie z napisem 100ml, widok z przodu.
Yves Saint Laurent Y
woda perfumowana dla mężczyzn 100 ml
499,99 zł
100 ml = 499,99 zł
Eloy skarpety męskie 2 pary: czarne z wzorem dzika i bordowe w paski, złożone w opakowaniu.
Eloy
skarpetki męskie, Dzik, rozm. 40-45 2 pary
11,99 zł
1 szt. = 6,00 zł
Najniższa cena: 14,99 zł
Eloy męskie skarpety, 2 pary, beżowe z brązowymi jamnikami, rozmiar 40-45, prążkowane, widok z przodu.
Eloy
skarpetki męskie, Jamnik, rozm. 40-45; 2 pary
11,99 zł
1 szt. = 6,00 zł
Najniższa cena: 14,99 zł
TYLKO ONLINE
Męski żel pod prysznic Groomen Earth w bursztynowej butelce z vintage etykietą, widok z przodu.
Groomen Earth
żel pod prysznic, dla mężczyzn 300 ml
38,99 zł
100 ml = 13,00 zł
TYLKO ONLINE
Jean Paul Gaultier Scandal Pour Homme Intense EDP, ciemny, żłobiony flakon ze złotą koroną i czerwone pudełko.
Jean Paul Gaultier Scandal Intense
woda perfumowana dla mężczyzn 50 ml
249,99 zł
100 ml = 499,98 zł
Najniższa cena: 349,99 zł
TYLKO ONLINE
Jean Paul Gaultier Scandal Intense, skórzano-drzewny. Czarna butelka z koroną i czerwone pudełko, widok z przodu.
Jean Paul Gaultier Scandal Intense
woda perfumowana dla mężczyzn, 100 ml
279,99 zł
100 ml = 279,99 zł
Najniższa cena: 399,99 zł
Czerwony żel pod prysznic Old Spice Cold Spice 3-w-1 Cool Mint, z lodowym wzorem, widok z przodu.
5,0
Old Spice Cold Spice
żel pod prysznic dla mężczyzn, Cool Mint 400 ml
19,99 zł
100 ml = 5,00 zł
Niedostępny online
TYLKO U NAS
Czarna butelka dezodorantu ISANA MEN Miami Ocean Drive, 0% aluminium, owocowo-drzewny zapach, etykieta z plażą i drogą.
4,0
Isana Men
dezodorant w sprayu, zapach sezonowy 150 ml
6,59 zł
100 ml = 4,39 zł
Niedostępny online

Męska skóra także wymaga pielęgnacji i stosowania odpowiednich kosmetyków, które będą wpływać na jej zadbany wygląd, dodawać energii albo regenerować. Kosmetyki dla mężczyzn są dziś dostępne w bogatej ofercie, z której każdy z panów może wybrać coś dla siebie.

Kosmetyki męskie – dlaczego ich stosowanie jest ważne?

Chociaż skóra mężczyzn jest grubsza od skóry kobiet o ponad 20%, w związku z czym ma mocniejszą warstwę ochronną, to i tak wymaga odpowiedniej pielęgnacji, która zapewni jej świeżość, młodość i zdrowy wygląd. Mimo, że męska twarz i ciało naturalnie starzeją się wolniej niż kobiece, to bez odpowiedniej, świadomej i regularnej pielęgnacji, może ulegać szybkiemu zniszczeniu przez czynniki takie jak promieniowanie UV, zanieczyszczenia i niewłaściwe oczyszczanie.

Stosowanie kosmetyków jest bardzo ważne, ponieważ bez nich skóra może być narażona na podrażnienia, na przykład podczas golenia lub opalania się. Dlatego każdy z panów, który chce zachować swoje ciało, twarz, ale także włosy, czy dłonie w dobrej, zadbanej kondycji, powinien zapoznać się z ofertą kosmetyków dla mężczyzn, które w tym pomogą. Jeśli nie wiesz, po które kosmetyki szczególnie warto sięgnąć, tutaj znajdziesz kilka przydatnych rad.

Kosmetyki dla mężczyzn – jakie wybrać?

Chociaż kosmetyki dla mężczyzn mogą kojarzyć się głównie z tymi przeznaczonymi do golenia lub zapachami, takimi jak perfumy i wody toaletowe, a produkty dla panów często są określane jako wszystko w jednym, to w rzeczywistości sytuacja wygląda zupełnie inaczej, bo kosmetyków dla panów na rynku jest coraz więcej. Kosmetyki dla mężczyzn oferują szerokie spektrum działań – od ochrony (przed słońcem, zimnem, czy zanieczyszczeniami z powietrza), przez oczyszczanie, nawilżanie, działanie przeciwstarzeniowe, regeneracyjne i wiele innych.

Są też dostępne specjalistyczne kosmetyki przeznaczone do dbania o konkretne partie twarzy i ciała – takie jak kremy pod oczy, do rąk, zarostu, czy balsamy do ciała.  Przy ich wyborze warto zapoznać się ze składem, który powinien być jak najbardziej naturalny.

Przy zakupie należy też zastanowić się jakiego działania kosmetyku oczekujesz. Do twarzy na dzień najlepiej wybrać energizujący krem, który zniweluje oznaki zmęczenia, natomiast na noc można postawić na pielęgnację regeneracyjną.

Bardzo ważna jest też codzienna ochrona przed promieniowaniem UV, którą zapewniają kremy z filtrami. Kolejnym filarem męskiej pielęgnacji będą kosmetyki przydatne przy goleniu, którego absolutnie nie można wykonywać na sucho. Tutaj z pomocą przyjdą pianki, kremy i żele – wybierz najwygodniejszą dla siebie formę kosmetyku i zadbaj o prawidłowe golenia, po którym warto sięgnąć po łagodzący krem, w przypadku posiadanego zarostu, kosmetyki pielęgnujące go – by zawsze był zdrowy i zadbany.

Warto sięgną także po krem do rąk, ponieważ, ze względu na częste mycie oraz wykonywanie licznych prac, mogą być one przesuszone i zniszczone. Krem do rąk dodatkowo zadba o paznokcie i skórki, aby wyglądały estetycznie i były odpowiednio odżywione.

Kosmetyki męskie naturalne – najlepszy wybór dla skóry wrażliwej

Naturalne kosmetyki to dobry wybór, zwłaszcza dla panów z wrażliwą, skłonną do podrażnień skórą. Będą też świetnym rozwiązaniem dla osób podatnych na alergie i zmiany skórne. Ze względu na prosty, naturalny skład, pozbawiony sztucznych substancji, zapewniają one łagodną, ale skuteczną pielęgnację męskich twarzy, ciał, włosów i zarostów.

Wysokiej jakości, wyselekcjonowane składniki, wchodzące w skład kosmetyków naturalnych, dostarczają panom tego, czego potrzebuje ich ciało. Inspirowane naturą, gwarantują kompleksową, przyjemną pielęgnację i są dostępne w szerokim zakresie zastosowań, dostosowanych do męskich potrzeb.