Napoje

TYLKO U NAS
EnerBiO organiczny napój owsiany 1L, karton UHT. Przedni widok opakowania z grafiką owsa i logo Rossmann.
4,9
enerBiO
napój owsiany 1 l
6,49 zł
1 l = 6,49 zł
Butelka Pepsi Cola z niebieską etykietą, okrągłym logo, srebrnym kapslem i spiralnym wzorem szkła.
4,9
Pepsi
napój gazowany 250 ml
4,49 zł
100 ml = 1,80 zł
TYLKO U NAS
Biały karton enerBiO Mandel Drink Natur 0% Zucker, z migdałami, szklanką napoju, widok z przodu.
4,9
enerBiO
napój migdałowy, naturalny 1 l
10,99 zł
1 l = 10,99 zł
TYLKO U NAS
Wegański napój owsiany EnerBIO bio o smaku czekoladowym w brązowym kartonie, z przodu, z grafiką ziaren kakao.
4,7
enerBiO
napój owsiany o smaku czekoladowym 1 l
6,49 zł
1 l = 6,49 zł
TYLKO U NAS
enerBiO ryżowy napój BIO w białym kartonie 1L, z obrazkiem ryżu, widok z przodu opakowania.
4,9
enerBiO
napój ryżowy, bez dodatku cukrów 1 l
6,49 zł
1 l = 6,49 zł
TYLKO U NAS
EnerBio sok cytrynowy w zielonej butelce 200ml, z żółtą etykietą "Zitronen Saft", widok z przodu.
4,9
enerBiO
sok cytrynowy 200 ml
5,99 zł
100 ml = 3,00 zł
TYLKO U NAS
Napój sojowy enerBiO Natur 1L, BIO, 0% cukru, wegański. Karton widziany z przodu z ziarenkami soi.
4,9
enerBiO
napój sojowy bez dodatku cukrów 1 l
Z APKĄ3,49 zł
1 l = 3,49 zł
Cena bez apki:4,79 zł
1 l = 4,79 zł
Najniższa cena: 4,79 zł
TYLKO U NAS
EnerBiO Barista Erbse napój groszkowy, 1L, bez cukru, wegański, z kawą latte art na szarym kartonie, widok z przodu.
4,7
enerBiO
napój z zielonego groszku, Barista 1 l
4,99 zł
1 l = 4,99 zł
Najniższa cena: 6,49 zł
TYLKO U NAS
Biały karton Alnatura COCO drink NATUR 100% kokosowa woda z zielonym kokosem i rozbryzgiem wody.
3,5
Alnatura
woda kokosowa Bio 330 ml
Z APKĄ5,79 zł
100 ml = 1,75 zł
Cena bez apki:7,99 zł
100 ml = 2,42 zł
Najniższa cena: 7,99 zł
TYLKO U NAS
Alnatura sok marchewkowy Demeter BIO w szklanej butelce, z przodu etykieta z marchewkami, zielona zakrętka.
4,8
Alnatura
świeży sok z marchwi, Bio 0,33 l
5,49 zł
1 l = 16,64 zł

Napoje stanowią jeden z najważniejszych elementów w życiu każdego człowieka. Odpowiadają one za nawodnienie organizmu, dlatego też bardzo ważne jest, aby sięgać po picie wysokiej jakości. Znalezienie napojów, które łączą w sobie walory smakowe i zdrowotne, może jednak być niełatwym zadaniem. Warto więc wiedzieć, na jakie czynniki zwrócić uwagę, szukając odpowiedniego napoju dla siebie.

Jakie są napoje godne uwagi?

Napoje to mocno zróżnicowana kategoria, co sprawia, że klienci mają bardzo szerokie spektrum wyboru. Wśród nich szczególnie godne uwagi są jednak napoje orzeźwiające, które idealnie gaszą pragnienie i dodają energii. Jednym z najbardziej popularnych wyborów są napoje izotoniczne, które dostarczają organizmowi elektrolitów i wody, co jest szczególnie istotne podczas intensywnego wysiłku fizycznego.

Jeśli szukasz czegoś smacznego, to bardzo dobrą opcją są napoje kokosowe, które nie tylko odświeżają, ale także zawierają naturalne składniki odżywcze, wspierające układ odpornościowy i nawadniające organizm. Nie możesz zapomnieć także o napojach gazowanych o niskiej zawartości cukru, które oferują orzeźwiający smak, bez nadmiernej ilości kalorii.

Napoje owocowe, szczególnie te o niskiej zawartości cukru i bez konserwantów, stanowią doskonałą alternatywę dla osób poszukujących zdrowszych opcji orzeźwienia. Jeśli szukasz czegoś zdrowego, to bardzo dobrym rozwiązaniem będą dla Ciebie napoje na bazie ziół i ekstraktów roślinnych. W tej roli dobrze sprawdzą się herbaty mrożone czy napoje z imbirem, mogące nie tylko zaspokoić pragnienie, ale także przynieść korzyści zdrowotne dzięki swoim właściwościom rozgrzewającym i oczyszczającym.

Jeśli zastanawiasz się, co najlepiej nawadnia organizm, to musisz wiedzieć, że w tej roli szczególnie istotna jest woda. Oprócz niej nieźle nawadniają także izotoniki czy herbatki ziołowe.

Na co zwrócić uwagę, kupując napój?

Podczas zakupu napoju zwróć uwagę przede wszystkim na jego skład, aby upewnić się, że nie zawiera sztucznych barwników, konserwantów ani nadmiaru cukru. Pamiętaj też, aby zwrócić uwagę na zawartość naturalnych składników odżywczych. Witaminy, minerały czy przeciwutleniacze, które mogą przynieść dodatkowe korzyści zdrowotne, są powszechnie rekomendowane.

Nie zapominaj o tym, że bardzo istotnym czynnikiem jest też ilość dodanych substancji słodzących, aby uniknąć nadmiernego spożycia cukru. Dzięki temu nie narazisz się na problemy zdrowotne związane z otyłością czy cukrzycę. Warto sprawdzić informacje dotyczące wartości odżywczej napoju. Ilość kalorii czy zawartość tłuszczu są naprawdę ważne, dlatego staraj się o nich nie zapominać. Bardzo istotne jest także zwrócenie uwagi na opakowanie napoju, aby upewnić się, że jest ono szczelnie zamknięte i nieuszkodzone. Zapewni to zachowanie świeżości i wyjątkowego smaku produktu. 

Dlaczego warto pić zdrowe napoje?

Picie zdrowych napojów przynosi liczne korzyści dla zdrowia i ogólnego samopoczucia. Przede wszystkim, zdrowe napoje dostarczają organizmowi niezbędnych składników odżywczych, które są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu. Dzięki nim możesz wspierać układ odpornościowy, poprawiać kondycję skóry i włosów oraz utrzymywać odpowiednie nawodnienie organizmu.

Zdrowe napoje mogą być także doskonałą alternatywą dla napojów wysokokalorycznych i wysokocukrowych, które mogą prowadzić do nadwagi, otyłości i innych problemów zdrowotnych. Dlatego też stawianie na zarówno smaczne, jak i zdrowe produkty, będzie strzałem w dziesiątkę.

Wybierając napoje o sprawdzonym składzie, możesz również kontrolować spożycie cukru i kalorii, co przyczynia się do utrzymania prawidłowej wagi ciała oraz redukcji ryzyka wystąpienia chorób sercowo–naczyniowych i cukrzycy. Oznacza to, że zwracanie uwagi na to, co pijesz, jest naprawdę istotne.