Affect

Poznaj AFFECT - polską markę profesjonalnych kosmetyków do makijażu, rozwijaną z wizażystami. Intensywna pigmentacja, trwałe formuły i łatwa aplikacja pomagają osiągnąć dopracowany efekt w codziennym makijażu.

Czytaj więcej
Kolekcja kosmetyków Affect: czerwona szminka, puder, błyszczyk, trzy podkłady i paleta cieni na białym tle.

Glow Bakery AFFECT x Ruda Maluje

Wypiekane róże, bronzery i rozświetlacze do promiennego makijażu twarzy
Róże do policzków Affect w złotych opakowaniach wśród różowych makaroników.

Palety cieni do powiek AFFECT

Napigmentowane palety do makijażu dziennego, wieczorowego i artystycznego
Palety cieni do powiek Affect w pastelowych i neutralnych odcieniach.
TYLKO ONLINE
Różowa paleta cieni Affect Love Story Storyteller, otwarta jak książeczka, 6 cieni: matowe róże, brązy i 2 błyszczące.
AFFECT Love Story
paleta cieni do powiek, mini 12 g
85,99 zł
100 g = 716,58 zł
TYLKO ONLINE
Dwie palety Affect Classic Novel Storyteller, jedna otwarta z 6 matowymi i błyszczącymi cieniami w beżach, brązach i złocie.
4,5
AFFECT Classic Novel
paleta cieni do powiek, mini 12 g
85,99 zł
100 g = 716,58 zł
TYLKO ONLINE
Affect Secret Diary paleta cieni Storyteller, szaro-lawendowa w kształcie książki, złoty napis i symbol, widok z przodu.
AFFECT Secret Diary
paleta cieni do powiek, mini 12 g
85,99 zł
100 g = 716,58 zł
TYLKO ONLINE
Paleta cieni Affect Day to Night, otwarta, 8 odcieni beżu i brązu: 2 błyszczące i 6 matowych. Widoczne opakowanie.
AFFECT Day to Night
paleta cieni do powiek 16 g
97,99 zł
100 g = 612,44 zł
TYLKO ONLINE
Otwarta paleta cieni Affect Desert Wonders z 12 kolorami ziemi i granatowym opakowaniem ze złotym księżycem i gwiazdami.
AFFECT Desert Wonders
paleta cieni do powiek 24 g
149,99 zł
100 g = 624,96 zł
TYLKO ONLINE
Affect Lunar Spell paleta cieni prasowanych. Widok 12 cieni: matowe i błyszczące odcienie różu, brązu, fioletu.
5,0
AFFECT Lunar Spell
paleta cieni do powiek 24 g
149,99 zł
100 g = 624,96 zł

Kosmetyki do makijażu brwi AFFECT

Cienie i mydełko do precyzyjnego modelowania oraz utrwalania brwi
Kosmetyki do makijażu Affect – palety cieni, eyelinery i produkty do brwi w brązowej aranżacji.
TYLKO ONLINE
Otwarta paleta Affect Brow Star z czterema cieniami do brwi: Rich Mocha, Deep Espresso, w czarno-złotym opakowaniu.
AFFECT Brow Star
paleta cieni do brwi, mini 8 g
59,99 zł
100 g = 749,88 zł
TYLKO ONLINE
Affect Colour Brow Collection, otwarta paleta cieni do brwi, 10 brązowych odcieni, czarne opakowanie ze złotymi detalami.
AFFECT Colour Brow
paleta cieni do brwi, nr 2; 20 g
99,99 zł
100 g = 499,95 zł
TYLKO ONLINE
Affect Brow Me mydełko do brwi w otwartym metalowym pudełku, obok zamknięte, czarne z napisem, widok z góry.
AFFECT Brow Me
mydło do stylizacji brwi, transparentne 30 ml
34,99 zł
100 ml = 116,63 zł

Bestsellery od marki Affect

TYLKO ONLINE
Otwarta paleta Affect Brow Star z czterema cieniami do brwi: Rich Mocha, Deep Espresso, w czarno-złotym opakowaniu.
AFFECT Brow Star
paleta cieni do brwi, mini 8 g
59,99 zł
100 g = 749,88 zł
TYLKO ONLINE
Paleta cieni Affect Day to Night, otwarta, 8 odcieni beżu i brązu: 2 błyszczące i 6 matowych. Widoczne opakowanie.
AFFECT Day to Night
paleta cieni do powiek 16 g
97,99 zł
100 g = 612,44 zł
TYLKO ONLINE
Otwarta paleta cieni Affect Pure Passion, różowa z 10 okrągłymi cieniami od beżu po czerń, matowe i błyszczące.
AFFECT Pure Passion
paleta cieni do powiek 20 g
99,99 zł
100 g = 499,95 zł
TYLKO ONLINE
Niebieski żelowy eyeliner Affect Simple Lines w słoiczku, obok precyzyjny rosgoldowy pędzelek, widok z przodu.
AFFECT Simple Lines
eyeliner w żelu, wodoodporny, Blue 2,9 g
42,99 zł
100 g = 1482,41 zł
Najniższa cena: 59,99 zł

Wszystkie produkty marki AFFECT

TYLKO ONLINE
Wygładzający podkład Affect Ideal Blur 1N, butelka nude z pompką, złoty kołnierz, widok z przodu.
5,0
AFFECT Ideal Blur
podkład do twarzy, wygładzający, 1N; 30 ml
56,99 zł
100 ml = 189,97 zł
Najniższa cena: 89,99 zł
TYLKO ONLINE
Podkład wygładzający Affect Ideal Blur 4N w matowej beżowej butelce ze złotą pompką, widok z przodu.
AFFECT Ideal Blur
podkład do twarzy, wygładzający, 4N; 30 ml
56,99 zł
100 ml = 189,97 zł
Najniższa cena: 89,99 zł
TYLKO ONLINE
Otwarta paleta Affect Naturally Matt z 10 matowymi cieniami w ciepłych odcieniach brązu i beżu, widok z góry.
AFFECT Naturally Matt
paleta cieni do powiek 20 g
69,99 zł
100 g = 349,95 zł
Najniższa cena: 99,99 zł
TYLKO ONLINE
Czarny żelowy eyeliner Affect Simple Lines z pędzelkiem w oprawie rose-gold obok szklanego słoiczka.
5,0
AFFECT Simple Lines
eyeliner w żelu, wodoodporny, Black 2,9 g
42,99 zł
100 g = 1482,41 zł
Najniższa cena: 59,99 zł
TYLKO ONLINE
Affect Ideal Blur transparentny puder wygładzający pod oczy w otwartym, metalicznym kompakcie, biały z plecionym wzorem.
AFFECT Ideal Blur
puder pod oczy, prasowany 7 g
54,99 zł
100 g = 785,57 zł
Najniższa cena: 78,99 zł
TYLKO ONLINE
Niebieski żelowy eyeliner Affect Simple Lines w słoiczku, obok precyzyjny rosgoldowy pędzelek, widok z przodu.
AFFECT Simple Lines
eyeliner w żelu, wodoodporny, Blue 2,9 g
42,99 zł
100 g = 1482,41 zł
Najniższa cena: 59,99 zł
TYLKO ONLINE
Brązowy żelowy eyeliner Affect Simple Lines w szklanym słoiczku, z oddzielnym pędzelkiem o miedzianej rączce.
AFFECT Simple Lines
eyeliner w żelu, wodoodporny, Chocolate 2,9 g
42,99 zł
100 g = 1482,41 zł
Najniższa cena: 59,99 zł
TYLKO ONLINE
Żelowy eyeliner Affect Simple Lines w fioletowym kolorze, w słoiczku obok różowo-złotego pędzelka.
5,0
AFFECT Simple Lines
eyeliner w żelu, wodoodporny, Ultra Violet 2,9 g
42,99 zł
100 g = 1482,41 zł
Najniższa cena: 59,99 zł
TYLKO ONLINE
Paleta cieni Affect Day to Night, otwarta, 8 odcieni beżu i brązu: 2 błyszczące i 6 matowych. Widoczne opakowanie.
AFFECT Day to Night
paleta cieni do powiek 16 g
97,99 zł
100 g = 612,44 zł
TYLKO ONLINE
Affect Ideal Blur, beżowy korektor pod oczy w otwartej tubce ze złotą nakrętką i aplikatorem, widok z boku.
AFFECT Ideal Blur
korektor pod oczy, 2W; 5 g
48,99 zł
100 g = 979,80 zł
Najniższa cena: 69,99 zł
TYLKO ONLINE
Korektor Affect Ideal Blur 1N z aplikatorem w przezroczystej butelce, złotą zakrętką, widok z przodu.
AFFECT Ideal Blur
korektor pod oczy, 1N; 5 g
48,99 zł
100 g = 979,80 zł
Najniższa cena: 69,99 zł
MEGA!TYLKO ONLINE
Affect Shine On Viva Glow rozświetlacz prasowany. Otwarty srebrny kompakt, beżowy puder z plecionką.
AFFECT Shine On
rozświetlacz do twarzy, prasowany, Viva Glow 8 g
43,99 zł
100 g = 549,88 zł
Najniższa cena: 79,99 zł
TYLKO ONLINE
Otwarta paleta cieni Affect Pure Passion, różowa z 10 okrągłymi cieniami od beżu po czerń, matowe i błyszczące.
AFFECT Pure Passion
paleta cieni do powiek 20 g
99,99 zł
100 g = 499,95 zł
TYLKO ONLINE
Róż Affect Charming Cheeks, pudrowy róż z pikowanym wzorem w otwartej złotej puderniczce, widok z góry.
AFFECT Charming Cheeks
róż do policzków, Rouge Dream 9 g
64,99 zł
100 g = 722,11 zł
TYLKO ONLINE
Paleta cieni Affect Timeless Moments, 12 nude odcieni (matte/błysk), otwarta na jasnoróżowym tle.
AFFECT Timeless Moments
paleta cieni do powiek 24 g
149,99 zł
100 g = 624,96 zł
TYLKO ONLINE
Affect Brow Me mydełko do brwi w otwartym metalowym pudełku, obok zamknięte, czarne z napisem, widok z góry.
AFFECT Brow Me
mydło do stylizacji brwi, transparentne 30 ml
34,99 zł
100 ml = 116,63 zł
TYLKO ONLINE
Bronzer prasowany Glamour Havana w otwartym, różowo-złotym opakowaniu. Puder z pikowanym wzorem, satynowe wykończenie.
AFFECT Glamour
bronzer do twarzy, Havana 9 g
64,99 zł
100 g = 722,11 zł
TYLKO ONLINE
Affect Colour Brow Collection, otwarta paleta cieni do brwi, 10 brązowych odcieni, czarne opakowanie ze złotymi detalami.
AFFECT Colour Brow
paleta cieni do brwi, nr 2; 20 g
99,99 zł
100 g = 499,95 zł
TYLKO ONLINE
Affect Secret Diary paleta cieni Storyteller, szaro-lawendowa w kształcie książki, złoty napis i symbol, widok z przodu.
AFFECT Secret Diary
paleta cieni do powiek, mini 12 g
85,99 zł
100 g = 716,58 zł
TYLKO ONLINE
Otwarta paleta Affect Brow Star z czterema cieniami do brwi: Rich Mocha, Deep Espresso, w czarno-złotym opakowaniu.
AFFECT Brow Star
paleta cieni do brwi, mini 8 g
59,99 zł
100 g = 749,88 zł
TYLKO ONLINE
Affect Lunar Spell paleta cieni prasowanych. Widok 12 cieni: matowe i błyszczące odcienie różu, brązu, fioletu.
5,0
AFFECT Lunar Spell
paleta cieni do powiek 24 g
149,99 zł
100 g = 624,96 zł
MEGA!TYLKO ONLINE
Otwarta paleta cieni Affect Treasures z 12 matowymi i błyszczącymi odcieniami nude i fioletu, na ciemnym tle.
AFFECT Treasures
paleta cieni do powiek 24 g
78,99 zł
100 g = 329,13 zł
Najniższa cena: 149,99 zł
TYLKO ONLINE
Różowa paleta cieni Affect Love Story Storyteller, otwarta jak książeczka, 6 cieni: matowe róże, brązy i 2 błyszczące.
AFFECT Love Story
paleta cieni do powiek, mini 12 g
85,99 zł
100 g = 716,58 zł

Najczęstsze pytania