Affect
Poznaj AFFECT - polską markę profesjonalnych kosmetyków do makijażu, rozwijaną z wizażystami. Intensywna pigmentacja, trwałe formuły i łatwa aplikacja pomagają osiągnąć dopracowany efekt w codziennym makijażu.

Wszystkie produkty marki AFFECT
AFFECT Ideal Blur
puder do twarzy, sypki, matujący, Transparentny 7 g
69,99 zł
100 g = 999,86 złNajniższa cena: 99,99 zł
AFFECT Dream Cream
bronzer do twarzy, w kremie, Saint-Tropez 10 g
64,99 zł
100 g = 649,90 złAFFECT Simple Lines
eyeliner w żelu, wodoodporny, Pink 2,9 g
42,99 zł
100 g = 1482,41 złNajniższa cena: 59,99 zł
AFFECT Best Matte
podkład do twarzy, matowy, kryjący, nr 3N 30 ml
88,99 zł
100 ml = 296,63 złAFFECT Simple Lines
eyeliner w żelu, wodoodporny, Grey 2,9 g
42,99 zł
100 g = 1482,41 złNajniższa cena: 59,99 zł
AFFECT Shine On
rozświetlacz do twarzy, prasowany, Diamond Water 8 g
43,99 zł
100 g = 549,88 złNajniższa cena: 79,99 zł
4,0
AFFECT Simple Lines
eyeliner w żelu, wodoodporny, Royal Blue 2,9 g
42,99 zł
100 g = 1482,41 złNajniższa cena: 59,99 zł
AFFECT Simple Lines
eyeliner w żelu, wodoodporny, Go Green 2,9 g
42,99 zł
100 g = 1482,41 złNajniższa cena: 59,99 zł
AFFECT Simple Lines
eyeliner w żelu, wodoodporny, Hot Pink 2,9 g
42,99 zł
100 g = 1482,41 złNajniższa cena: 59,99 zł
AFFECT Ideal Blur
korektor pod oczy, 1W; 5 g
48,99 zł
100 g = 979,80 złNajniższa cena: 69,99 zł
AFFECT Shine On
rozświetlacz do twarzy, prasowany, Golden Hour 8 g
43,99 zł
100 g = 549,88 złNajniższa cena: 79,99 zł
AFFECT Shine On
rozświetlacz do twarzy, prasowany, Gold Dust 8 g
43,99 zł
100 g = 549,88 złNajniższa cena: 79,99 zł
AFFECT Shine On
rozświetlacz do twarzy, prasowany, Rose Crystal 8 g
43,99 zł
100 g = 549,88 złNajniższa cena: 79,99 zł
AFFECT Ideal Blur
korektor pod oczy, 3W; 5 g
48,99 zł
100 g = 979,80 złNajniższa cena: 69,99 zł
AFFECT x Ruda Maluje Glow Bakery
bronzer do twarzy, Creme Brulee 3 g
79,99 zł
100 g = 2666,33 złAFFECT x Ruda Maluje Glow Bakery
rozświetlacz do twarzy, wypiekany, Champagne 3 g
78,99 zł
100 g = 2633,00 złAFFECT Charming Glow
puder do twarzy, rozświetlający, Mysterious Glow 11 g
79,99 zł
100 g = 727,18 złAFFECT x Ruda Maluje Glow Bakery
róż do policzków, Cherry Choco 3 g
78,99 zł
100 g = 2633,00 zł







































