Ajmal

Ajmal to luksusowa marka perfum z Bliskiego Wschodu. Tworzy bogate, orientalne kompozycje, które budzą emocje i utrwalają chwile. W ofercie znajdziesz wyraziste propozycje dla kobiet, mężczyzn oraz unisex. Odkryj niezwykłe zapachy!

Czytaj więcej

Bestsellery od marki Ajmal

TYLKO ONLINE
Perfumy unisex Ajmal Amber Wood: ciemna butelka ze złotą etykietą i czarne pudełko, widok z przodu.
2,0
Ajmal Amber Wood
woda perfumowana unisex 100 ml
289,99 zł
100 ml = 289,99 zł
TYLKO ONLINE
Męska woda perfumowana Ajmal Aristocrat: brązowa butelka z teksturą i pasujące pudełko obok siebie.
Ajmal Aristocrat
woda perfumowana dla mężczyzn 75 ml
114,99 zł
100 ml = 153,32 zł
TYLKO ONLINE
Woda perfumowana Ajmal Aristocrat w luksusowej fioletowej butelce i pudełku ze złotymi detalami, na jasnym tle.
Ajmal Aristocrat
woda perfumowana dla kobiet 75 ml
139,99 zł
100 ml = 186,65 zł
TYLKO ONLINE
Perfumy męskie Ajmal Kuro w ciemnej butelce i czarnym pudełku, widok z przodu. Idealne na wieczór.
Ajmal Kuro
woda perfumowana dla mężczyzn 90 ml
104,99 zł
100 ml = 116,66 zł

Wszystkie produkty marki Ajmal

TYLKO ONLINE
Perfumy unisex Ajmal Amber Wood: ciemna butelka ze złotą etykietą i czarne pudełko, widok z przodu.
2,0
Ajmal Amber Wood
woda perfumowana unisex 100 ml
289,99 zł
100 ml = 289,99 zł
TYLKO ONLINE
Perfumy męskie Ajmal Kuro w ciemnej butelce i czarnym pudełku, widok z przodu. Idealne na wieczór.
Ajmal Kuro
woda perfumowana dla mężczyzn 90 ml
104,99 zł
100 ml = 116,66 zł
TYLKO ONLINE
Woda perfumowana Ajmal Aristocrat w luksusowej fioletowej butelce i pudełku ze złotymi detalami, na jasnym tle.
Ajmal Aristocrat
woda perfumowana dla kobiet 75 ml
139,99 zł
100 ml = 186,65 zł
TYLKO ONLINE
Męska woda perfumowana Ajmal Aristocrat: brązowa butelka z teksturą i pasujące pudełko obok siebie.
Ajmal Aristocrat
woda perfumowana dla mężczyzn 75 ml
114,99 zł
100 ml = 153,32 zł
TYLKO ONLINE
Czarny flakon perfum Hatkora Wood Ajmal z fakturą i zielonym korkiem, obok czarne pudełko ze złotą etykietą.
Ajmal Hatkora Wood
woda perfumowana unisex 100 ml
379,99 zł
100 ml = 379,99 zł
TYLKO ONLINE
Damska woda perfumowana Ajmal Shine 75ml: miedziana butelka i pudełko z wzorem iskier, widok z przodu.
Ajmal Shine
woda perfumowana dla kobiet 75 ml
109,99 zł
100 ml = 146,65 zł

Najczęstsze pytania