Delia Cosmetics Cameleo
Wszystkie produkty marki Delia Cosmetics Cameleo
4,1
Delia Cosmetics Cameleo
dekoloryzator do włosów z keratyną, do 6 tonów 1 szt.
37,99 zł
1 szt. = 37,99 zł4,6
Delia Cosmetics Cameleo Coloring Shampoo
szampon koloryzujący do włosów, nr 3.0 Ciemny Brąz 46 ml
5,99 zł
100 ml = 13,02 zł4,5
Delia Cosmetics Cameleo Coloring Shampoo
szampon koloryzujący do włosów, nr 5.0 Jasny Brąz 46 ml
5,99 zł
100 ml = 13,02 zł4,5
Delia Cosmetics Cameleo Coloring Shampoo
szampon koloryzujący do włosów, nr 7.0 Blond 46 ml
5,99 zł
100 ml = 13,02 zł4,4
Delia Cosmetics Cameleo Coloring Shampoo
szampon koloryzujący do włosów, nr 10.1 Srebrny Blond 46 ml
5,99 zł
100 ml = 13,02 zł4,8
Delia Cosmetics Cameleo Men
odsiwiacz do włosów Czarnych i Brązowych 1 szt.
24,99 zł
1 szt. = 24,99 zł4,9
Delia Cosmetics Cameleo Coloring Shampoo
szampon koloryzujący do włosów, nr 8.4 Złota Miedź 46 ml
5,99 zł
100 ml = 13,02 zł4,4
Delia Cosmetics Cameleo Coloring Shampoo
szampon koloryzujący do włosów, nr 10.22 Różany Blond 46 ml
5,99 zł
100 ml = 13,02 zł5,0
Delia Cosmetics Cameleo Expert Anti Damage
odżywka do włosów zniszczonych, keratynowa 300 ml
17,99 zł
100 ml = 6,00 zł4,8
Delia Cosmetics Cameleo Expert Anti Damage
keratyna do włosów zniszczonych, płynna 150 ml
17,99 zł
100 ml = 11,99 zł4,7
Delia Cosmetics Cameleo Expert Anti Damage
jedwab do włosów, z olejem arganowym 50 ml
17,99 zł
100 ml = 35,98 zł4,7
Delia Cosmetics Cameleo Expert Anti Damage
szampon do włosów zniszczonych, keratynowy 300 ml
18,99 zł
100 ml = 6,33 zł4,7
Delia Cosmetics Cameleo Clean Hair Line
zestaw ochrony skóry przy koloryzacji, sztyft zabezpieczający 4,2g + płyn usuwający pozostałości o farbie 50ml 1 szt.
25,99 zł
1 szt. = 25,99 zł4,7
Delia Cosmetics Cameleo Blonde Star Extreme
rozjaśniacz do włosów, do 9 tonów 1 szt.
8,99 zł
1 szt. = 8,99 zł4,8
Delia Cosmetics Cameleo
płukanka do włosów, Srebrna, z wodą jaśminową 200 ml
8,99 zł
100 ml = 4,50 zł5,0
Delia Cosmetics Cameleo Men Grey Off
farba do włosów, brody i wąsów, 3.0 Dark Brown 30 ml
16,99 zł
100 ml = 56,63 zł4,4
Delia Cosmetics Cameleo Silver
szampon do włosów blond, rozjaśnianych i siwych, Anty-Żółty Efekt 250 ml
16,99 zł
100 ml = 6,80 złDelia Cosmetics Cameleo Men Grey Off
farba do włosów, brody i wąsów, 1.0 Black 30 ml
16,99 zł
100 ml = 56,63 złDelia Cosmetics Cameleo Men Grey Off
farba do włosów, brody i wąsów, 4.0 Medium Brown 30 ml
16,99 zł
100 ml = 56,63 złDelia Cosmetics Cameleo Men Grey Off
farba do włosów, brody i wąsów, 5.0 Light Brown 30 ml
16,99 zł
100 ml = 56,63 zł























