Delia Cosmetics Cameleo
Wszystkie produkty marki Delia Cosmetics Cameleo
Delia Cosmetics Cameleo Men
szampon koloryzujący do włosów, nr 4.0 Medium Brown 15 ml
9,99 zł
100 ml = 66,60 złDelia Cosmetics Cameleo Men
szampon koloryzujący do włosów, nr 5.0 Light Brown 15 ml
9,99 zł
100 ml = 66,60 złDelia Cosmetics Cameleo Men
szampon koloryzujący do włosów, nr 3.1 Very Dark Brown 15 ml
9,99 zł
100 ml = 66,60 zł3,9
Delia Cosmetics Cameleo Silver
odżywka do włosów, blond, rozjaśnianych i siwych, Anty-Żółty Efekt 200 ml
14,99 zł
100 ml = 7,50 zł4,2
Delia Cosmetics Cameleo Men
szampon koloryzujący do włosów, nr 3.0 Dark Brown 15 ml
8,99 zł
100 ml = 59,93 zł








