Dermena
Wszystkie produkty marki Dermena
4,8
Dermena
szampon do włosów osłabionych, nadmiernie wypadających, przeciw wypadaniu 200 ml
25,49 zł
100 ml = 12,75 złNajniższa cena: 38,99 zł
4,8
Dermena Sebocontrol
szampon do włosów przetłuszczających się, nadmiernie wypadających 200 ml
26,49 zł
100 ml = 13,25 złNajniższa cena: 39,99 zł
4,9
Dermena Plus
szampon do włosów z łupieżem, nadmiernie wypadających 200 ml
25,49 zł
100 ml = 12,75 złNajniższa cena: 38,99 zł
4,8
Dermena
odżywka do włosów osłabionych, nadmiernie wypadających, wzmacniająca 200 ml
22,99 zł
100 ml = 11,50 złNajniższa cena: 34,99 zł
4,8
Dermena Men
szampon do włosów osłabionych, nadmiernie wypadających, przeciw wypadaniu 200 ml
25,49 zł
100 ml = 12,75 złNajniższa cena: 38,99 zł
4,9
Dermena Repair
szampon do włosów suchych i zniszczonych, nadmiernie wypadających 200 ml
25,49 zł
100 ml = 12,75 złNajniższa cena: 38,99 zł
4,7
Dermena
peeling do skóry głowy, trychologiczny, oczyszcza, stymuluje odrastanie 125 ml
26,49 zł
100 ml = 21,19 złNajniższa cena: 39,99 zł
4,8
Dermena
kuracja do włosów osłabionych, nadmiernie wypadających, w ampułkach, przeciw wypadaniu 5x7ml
32,99 zł
100 ml = 94,26 złNajniższa cena: 49,99 zł
4,9
Dermena Revital
szampon do włosów z oznakami starzenia, nadmiernie wypadające 200 ml
26,49 zł
100 ml = 13,25 złNajniższa cena: 39,99 zł
4,9
Dermena Revital
odżywka do włosów z oznakami starzenia, nadmiernie wypadające 200 ml
26,49 zł
100 ml = 13,25 złNajniższa cena: 39,99 zł









