Domestos

Domestos to skuteczna ochrona przed zarazkami w całym domu. Płyny, kostki i spraye zapewniają higieniczną czystość, świeżość i bezpieczeństwo każdego dnia. Odkryj moc, która działa tam, gdzie inne środki zawodzą.

Czytaj więcej
Domestos płyn do WC, zielona butelka, smok zionie czerwoną cieczą w walce z zarazkami w białej toalecie.

Bestsellery od marki Domestos

Wszystkie produkty marki Domestos

TYLKO ONLINE
Domestos Aroma Lux Hibiscus Charm zawieszka WC, różowo-niebieskie bloki w kształcie kwiatu, w fioletowym opakowaniu.
Domestos Aroma Lux
kostki toaletowe, Hibiscus Charm 3x50 g
19,99 zł
100 g = 13,33 zł
MEGA!
Różowy spray Domestos Power Foam Floral Fresh 450ml, widok z przodu, do toalet i łazienek, działa do góry nogami.
Domestos Power Foam
pianka do czyszczenia WC, Floral Fresh 650 ml
15,99 zł
100 ml = 2,46 zł
Najniższa cena: 22,99 zł
MEGA!
Domestos Power 5 Lime XL pack, 4 szt. kostek WC w przezroczystej torebce, widok z przodu z limonkami i wodą.
4,9
Domestos Power 5
kostki toaletowe, Lime, opakowanie XL 200 g
16,49 zł
100 g = 8,25 zł
Najniższa cena: 23,99 zł