Fairy

Fairy skutecznie usuwa tłuszcz i zabrudzenia, pomagając utrzymać porządek w sercu domu. Niezawodnie czyste naczynia to mniej wysiłku i więcej czasu na to, co naprawdę ważne.

Reklama Fairy: płyn Cytryna i tabletki Platinum Plus. Przedstawia brudną patelnię i czysty garnek po użyciu. Obiecuje 2x moc.

Bestsellery od marki Fairy

Wszystkie produkty marki Fairy

MEGA!
Fairy płyn do naczyń Granat w białej butelce, etykieta z owocami granatu, widok z przodu, skoncentrowana formuła.
4,9
Fairy Clean & Fresh
płyn do mycia naczyń, Granat 900 ml
9,99 zł
100 ml = 1,11 zł
Najniższa cena: 13,49 zł
NOWETYLKO U NAS
Fairy Power Spray Cytryna, zielona butelka z białym spryskiwaczem, 3w1 do usuwania tłuszczu z naczyń, widok z przodu.
4,6
Fairy Power
spray do naczyń, 3w1, Cytryna 500 ml
15,99 zł
100 ml = 3,20 zł
MEGA!
Fairy Cytryna, biała butelka płynu do naczyń z czerwoną nakrętką, etykieta z cytrynami i gęstą pianą, widok z przodu.
4,9
Fairy
płyn do mycia naczyń, Cytryna 900 ml
9,99 zł
100 ml = 1,11 zł
Najniższa cena: 13,49 zł
MEGA!
Żółty płyn do naczyń Fairy Extra+ Cytrusy w butelce z czerwoną pompką, skutecznie usuwa tłuszcz, widok z przodu.
5,0
Fairy Extra+
płyn do mycia naczyń, Cytrusy 650 ml
7,49 zł
100 ml = 1,15 zł
Najniższa cena: 9,99 zł
Fairy Platinum Lemon All In One Giga Pack 113 kapsułek w srebrnej torbie, z widoczną kapsułką 5w1 z żelami.
4,9
Fairy Platinum All In One
kapsułki do zmywarki, Lemon 113 szt.
149,99 zł
1 szt. = 1,33 zł
Niedostępny online
MEGA!
Zestaw 2 płynów do naczyń Fairy Granat, białe butelki 2x1350ml, widok z przodu, z czerwoną etykietą XXL.
5,0
Fairy Clean & Fresh
płyn do mycia naczyń, Granat 2x1350 ml
24,99 zł
100 ml = 0,93 zł
Najniższa cena: 32,99 zł