Fusswohl

Fusswohl oferuje kompleksową pielęgnację stóp, by każdy krok był lekki i pełen komfortu. Od kremów, maseł i peelingów, przez wkładki i dezodoranty, aż po akcesoria do pedicure – wszystko, czego potrzebujesz, aby Twoje stopy były zadbane i piękne.

Czytaj więcej

Bestsellery od marki Fusswohl

TYLKO U NAS
Niebieski pilnik Fusswohl do stóp, z dwiema ziarnistościami do naskórka, widok z przodu w blisterze Rossmann.
4,8
Fusswohl
pilnik do stóp do usuwania zrogowaciałego naskórka, różne rodzaje 1 szt.
Z APKĄ4,19 zł
1 szt. = 4,19 zł
Cena bez apki:5,49 zł
1 szt. = 5,49 zł
Najniższa cena: 5,49 zł
TYLKO U NAS
Fusswohl krem do stóp z łojem jelenia w białej tubce, widok z przodu, z migdałami i alantoiną.
4,9
Fusswohl
krem do stóp z łojem jelenia 75 ml
6,99 zł
100 ml = 9,32 zł
TYLKO U NAS
Odświeżający dezodorant do stóp Fusswohl Rossmann, biało-niebieski spray z cytryną, 24h ochrona.
4,8
Fusswohl
dezodorant do stóp, odświeżający 200 ml
6,99 zł
100 ml = 3,50 zł
TYLKO U NAS
Jasnoniebieska tarka do stóp Fuss Wohl z nierdzewną powierzchnią ścierną. Widok z przodu na niebieskim tle.
4,5
Fusswohl
tarka do stóp do usuwania zrogowaceń naskórka, różne kolory, 1 szt.
Z APKĄ5,99 zł
1 szt. = 5,99 zł
Cena bez apki:7,99 zł
1 szt. = 7,99 zł
Najniższa cena: 7,99 zł

Wszystkie produkty marki Fusswohl

TYLKO U NAS
Niebieski pilnik Fusswohl do stóp, z dwiema ziarnistościami do naskórka, widok z przodu w blisterze Rossmann.
4,8
Fusswohl
pilnik do stóp do usuwania zrogowaciałego naskórka, różne rodzaje 1 szt.
Z APKĄ4,19 zł
1 szt. = 4,19 zł
Cena bez apki:5,49 zł
1 szt. = 5,49 zł
Najniższa cena: 5,49 zł
TYLKO U NAS
Fuss Wohl 2w1 Fersen Polster, niebiesko-fioletowe opakowanie wkładek żelowych, odciążające pięty.
4,6
Fusswohl
wkładki do butów amortyzujące pięty, żelowe 2 szt.
Z APKĄ8,79 zł
1 szt. = 4,40 zł
Cena bez apki:11,49 zł
1 szt. = 5,75 zł
Najniższa cena: 11,49 zł
TYLKO U NAS
Dwie transparentne, żelowe wkładki Fuss Wohl Schuh Pads i niebieskie opakowanie do butów na wysokim obcasie.
4,7
Fusswohl Schuh Pads
wkładki do butów, żelowe 1 para
Z APKĄ8,79 zł
1 szt. = 4,40 zł
Cena bez apki:11,49 zł
1 szt. = 5,75 zł
Najniższa cena: 11,49 zł
TYLKO U NAS
Fusswohl żelowe wkładki na pięty. Przezroczyste, widoczne w opakowaniu obok niebieskiego kartonika FERSEN SCHUTZ.
4,1
Fusswohl
osłona na pięty, żelowa 1 para
Z APKĄ9,49 zł
1 szt. = 4,75 zł
Cena bez apki:12,99 zł
1 szt. = 6,50 zł
Najniższa cena: 12,99 zł
TYLKO U NAS
Odświeżający dezodorant do stóp Fusswohl Rossmann, biało-niebieski spray z cytryną, 24h ochrona.
4,8
Fusswohl
dezodorant do stóp, odświeżający 200 ml
6,99 zł
100 ml = 3,50 zł
TYLKO U NAS
Fusswohl Gel Fersenkeil, amortyzujące podpiętki żelowe 36-41, leżące obok opakowania produktu.
4,8
Fusswohl
wkładki do butów pod pięty, żelowe, rozm. 36-41 1 para
Z APKĄ9,49 zł
1 szt. = 4,75 zł
Cena bez apki:12,99 zł
1 szt. = 6,50 zł
Najniższa cena: 12,99 zł
TYLKO U NAS
Niebieskie opakowanie Fuss Wohl Frische Sohlen, odświeżające wkładki do butów, rozm. 36-38, 8 par.
4,8
Fusswohl
wkładki do butów, odświeżające, rozm. 36-38 8 par
13,49 zł
1 szt. = 0,84 zł
Najniższa cena: 16,99 zł
TYLKO U NAS
Fusswohl Masło do Stóp w okrągłym słoju, z gradientową etykietą róż/fiolet i złotą pokrywką, widok z góry.
4,9
Fusswohl
masło do stóp, Masło Shea i Olej z Awokado 150 ml
7,99 zł
100 ml = 5,33 zł
Najniższa cena: 9,99 zł
TYLKO U NAS
Jasnoniebieska tarka do stóp Fuss Wohl z nierdzewną powierzchnią ścierną. Widok z przodu na niebieskim tle.
4,5
Fusswohl
tarka do stóp do usuwania zrogowaceń naskórka, różne kolory, 1 szt.
Z APKĄ5,99 zł
1 szt. = 5,99 zł
Cena bez apki:7,99 zł
1 szt. = 7,99 zł
Najniższa cena: 7,99 zł
TYLKO U NAS
Niebieskie opakowanie wkładek Fuss Wohl Frische Sohlen, rozm. 42-44, widok z przodu. Pochłaniają zapach i wilgoć.
4,6
Fusswohl
wkładki do butów, odświeżające, rozm. 42-44 8 par
13,49 zł
1 szt. = 0,84 zł
Najniższa cena: 16,99 zł
TYLKO U NAS
Fuss Well cążki do paznokci, metalowe z białymi, antypoślizgowymi rączkami, w opakowaniu Rossmann, przód.
4,7
Fusswohl
cążki do paznokci 1 szt.
25,99 zł
1 szt. = 25,99 zł
TYLKO U NAS
Saszetka Fusswohl Maska do Stóp z masłem shea i olejem makadamia, gradient różu i fioletu, widok przód.
4,7
Fusswohl
maska do stóp, Masło Shea, Olej Makadamia 15 ml
3,59 zł
100 ml = 23,93 zł
TYLKO U NAS
Pumeks Fuss Wohl z pianki szklanej w niebieskim opakowaniu, widok z przodu, bez mikroplastiku, twardość 2.
4,7
Fusswohl
pumeks do stóp ze szkła piankowego, różne kolory 1 szt.
5,99 zł
1 szt. = 5,99 zł
Najniższa cena: 7,49 zł
TYLKO U NAS
Wkładki żelowe Fusswohl 3w1, zielono-szare, do obuwia roboczego, rozm. 41-46. Widoczne z pudełkiem.
4,8
Fusswohl
wkładki do butów, żelowe, 3w1, rozm. 41-46 1 para
34,99 zł
1 szt. = 17,50 zł
TYLKO U NAS
Fusswohl Dezodorant do butów w biało-niebieskiej metalowej puszce, z grafiką białego buta. Zapewnia świeżość i ochronę. Widok z przodu.
4,8
Fusswohl
dezodorant do obuwia, odświeżający 200 ml
8,99 zł
100 ml = 4,50 zł
TYLKO U NAS
Cążki do skórek Fusswohl w niebieskim blistrze Rossmann, stalowe ostrza i białe uchwyty. Widok z przodu.
4,4
Fusswohl
cążki do skórek 1 szt.
22,49 zł
1 szt. = 22,49 zł