HEIKI HEIKI
Wszystkie produkty marki HEIKI HEIKI
4,8
HEIKI HEIKI Smoothing
serum do włosów, wygładzająco-termoochronne, Marrakesh 50 ml
37,99 zł
100 ml = 75,98 złNajniższa cena: 57,99 zł
4,9
HEIKI HEIKI Moisture
maska do włosów, nawilżająca, Ylang Ylang & Elemi 200 ml
37,99 zł
100 ml = 19,00 złNajniższa cena: 57,99 zł
5,0
HEIKI HEIKI
mgiełka do włosów, perfumowana, White Flowers 30 ml
52,99 zł
100 ml = 176,63 złNajniższa cena: 79,99 zł
4,8
HEIKI HEIKI Glossy
serum do włosów, rozświetlająco-termoochronne, Marrakesh 50 ml
37,99 zł
100 ml = 75,98 złNajniższa cena: 57,99 zł
4,9
HEIKI HEIKI Clay
pasta do włosów, glinkowa, Fir Balsam & Neroli 85 g
31,99 zł
100 g = 37,64 złNajniższa cena: 47,99 zł
4,7
HEIKI HEIKI Restore
odżywka do włosów, regenerująca, Marrakesh 250 ml
37,99 zł
100 ml = 15,20 złNajniższa cena: 57,99 zł
4,9
HEIKI HEIKI Growth
serum do skóry głowy wspierające wzrost włosów 50 ml
37,99 zł
100 ml = 75,98 złNajniższa cena: 57,99 zł
4,9
HEIKI HEIKI Restore
maska do włosów, regenerująca, Tuberose & Woods 200 ml
37,99 zł
100 ml = 19,00 złNajniższa cena: 57,99 zł
4,0
HEIKI HEIKI Restore
szampon do włosów, regenerujący, Marrakesh 250 ml
37,99 zł
100 ml = 15,20 złNajniższa cena: 57,99 zł
4,6
HEIKI HEIKI Volume
szampon do włosów, zwiększający objetość, Mimosa & Eucalyptus 250 ml
37,99 zł
100 ml = 15,20 złNajniższa cena: 57,99 zł
4,6
HEIKI HEIKI Texturising
pasta do włosów, teksturyzująca, Shiso & Verbena 85 g
31,99 zł
100 g = 37,64 złNajniższa cena: 47,99 zł
4,7
HEIKI HEIKI Moisture
szampon do włosów, nawilżający, Fir Balsam & Neroli 250 ml
37,99 zł
100 ml = 15,20 złNajniższa cena: 57,99 zł
5,0
HEIKI HEIKI Nutritive
maska do włosów, intensywnie odżywiająca 200 ml
37,99 zł
100 ml = 19,00 złNajniższa cena: 57,99 zł
5,0
HEIKI HEIKI Nutritive
szampon do włosów, odżywczy 250 ml
37,99 zł
100 ml = 15,20 złNajniższa cena: 57,99 zł
5,0
HEIKI HEIKI Nutritive
odżywka do włosów, wygładzająca 250 ml
37,99 zł
100 ml = 15,20 złNajniższa cena: 57,99 zł
4,5
HEIKI HEIKI Volume
odżywka do włosów, zwiększająca objętość, Mimosa & Eucalyptus, 250 ml
37,99 zł
100 ml = 15,20 złNajniższa cena: 57,99 zł
5,0
HEIKI HEIKI Anti-Grey
szampon do włosów, przeciw siwieniu, Cotton & Nutmeg 250 ml
37,99 zł
100 ml = 15,20 złNajniższa cena: 57,99 zł
5,0
HEIKI HEIKI Scalp
serum do skóry głowy, odżywiające, Rose Elemi 50 ml
37,99 zł
100 ml = 75,98 złNajniższa cena: 57,99 zł
3,3
HEIKI HEIKI Scalp
szampon do włosów, peelingujący, oczyszczający, Hesperidee & Rosemary 200 ml
37,99 zł
100 ml = 19,00 złNajniższa cena: 57,99 zł
HEIKI HEIKI
żel pod prysznic, nawilżająco-odżywczy, Rosemary & Veiviver 330 ml
29,99 zł
100 ml = 9,09 złHEIKI HEIKI Cream
żel pod prysznic, delikatnie oczyszczający, Sambac & Ambroxan 330 ml
29,99 zł
100 ml = 9,09 złHEIKI HEIKI
żel pod prysznic, nawilżający, Yuzu & Basil 330 ml
29,99 zł
100 ml = 9,09 zł






















