HEIKI HEIKI

Poznaj bestsellery

MEGA!TYLKO U NAS
Ciemnobrązowa, okrągła puszka Heiki Texturizing Paste, średnie utrwalenie, matowe wykończenie, widok z góry.
4,6
HEIKI HEIKI Texturising
pasta do włosów, teksturyzująca, Shiso & Verbena 85 g
31,99 zł
100 g = 37,64 zł
Najniższa cena: 47,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Heiki Heiki Moisture Shampoo w beżowej butelce z pompką, nawilża suche włosy i wrażliwą skórę głowy. Widok z przodu.
4,7
HEIKI HEIKI Moisture
szampon do włosów, nawilżający, Fir Balsam & Neroli 250 ml
37,99 zł
100 ml = 15,20 zł
Najniższa cena: 57,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Bordowa, błyszcząca butelka Heiki Heiki Glossy Serum, wegańskie, do włosów suchych, z kulistą nakrętką. Widok z przodu.
4,8
HEIKI HEIKI Glossy
serum do włosów, rozświetlająco-termoochronne, Marrakesh 50 ml
37,99 zł
100 ml = 75,98 zł
Najniższa cena: 57,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Heiki Heiki Smoothing Serum do włosów w bordowej butelce z kulistą nakrętką, widok z przodu. Wygładza i chroni.
4,8
HEIKI HEIKI Smoothing
serum do włosów, wygładzająco-termoochronne, Marrakesh 50 ml
37,99 zł
100 ml = 75,98 zł
Najniższa cena: 57,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Heiki Heiki Restore Mask, zielona tuba z macadamia i ceramidami, do włosów suchych, widok z przodu.
4,9
HEIKI HEIKI Restore
maska do włosów, regenerująca, Tuberose & Woods 200 ml
37,99 zł
100 ml = 19,00 zł
Najniższa cena: 57,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Heiki Heiki Moisture Mask, ciemnobrązowa tuba do intensywnego nawilżania włosów Ylang Ylang & Elemi, widok z przodu.
4,9
HEIKI HEIKI Moisture
maska do włosów, nawilżająca, Ylang Ylang & Elemi 200 ml
37,99 zł
100 ml = 19,00 zł
Najniższa cena: 57,99 zł

Wszystkie produkty marki HEIKI HEIKI

MEGA!TYLKO U NAS
HEIKI HEIKI odżywka na objętość z Biovolume 128, abisyńskim olejem i algami. Beżowa butelka z pompką.
4,5
HEIKI HEIKI Volume
odżywka do włosów, zwiększająca objętość, Mimosa & Eucalyptus, 250 ml
37,99 zł
100 ml = 15,20 zł
Najniższa cena: 57,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Heiki Heiki Density Shampoo w czarnej butelce, widok z przodu. Wzmacnia włosy, zapach cedr i wetiwer.
4,9
HEIKI HEIKI Density
szampon do włosów przerzedzających się, Cedar & Vetiver 250 ml
37,99 zł
100 ml = 15,20 zł
Najniższa cena: 57,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Ciemnobrązowa butelka szamponu Heiki Heiki zwiększającego objętość z ekstraktem BioVolume 128, widok z przodu.
4,6
HEIKI HEIKI Volume
szampon do włosów, zwiększający objetość, Mimosa & Eucalyptus 250 ml
37,99 zł
100 ml = 15,20 zł
Najniższa cena: 57,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Beżowa butelka kondycjonera HEIKI HEIKI, Nutritive Conditioner. Z przodu fioletowy napis i informacja o algach i aminokwasach.
5,0
HEIKI HEIKI Nutritive
odżywka do włosów, wygładzająca 250 ml
37,99 zł
100 ml = 15,20 zł
Najniższa cena: 57,99 zł