Helpa

Bestsellery od marki Helpa

Wszystkie produkty marki Helpa

MEGA!
Helpa Bio Kaszka Jaglana w brązowej torebce, zielono-żółta etykieta z wizerunkiem lisa, widok z przodu.
4,9
Helpa
kaszka jaglana do gotowania, BIO 200 g
8,49 zł
100 g = 4,25 zł
Najniższa cena: 12,99 zł
MEGA!
BIO kaszka owsiana Helpa Czary Mamy w brązowym opakowaniu z zieloną etykietą i jeżykiem, bez cukru, gotowa w 3 minuty.
5,0
Helpa
kaszka owsiana do gotowania, BIO 200 g
8,49 zł
100 g = 4,25 zł
Najniższa cena: 12,99 zł
Helpa Bio Różdżki Smaku Owocowe, saszetki 100% owoców bez cukru, brązowa torebka z zieloną etykietą, widok z przodu.
4,8
Helpa
owoce liofilizowane, sproszkowane, Różdżki Smaku, BIO 20 g
13,99 zł
100 g = 69,95 zł
Najniższa cena: 18,49 zł
MEGA!
Helpa BIO kaszka jaglano-owsiana bez cukru w beżowej torebce z zielono-pomarańczową etykietą, przód.
4,7
Helpa
kaszka jaglano-owsiana do gotowania, BIO 200 g
8,49 zł
100 g = 4,25 zł
Najniższa cena: 12,99 zł
MEGA!
Czerwony batonik truskawkowy Helpa, z kreskówkowym hipopotamem. Naturalny, wegański, bez dodatku cukru. Widok z przodu.
Helpa
batonik daktylowy, z Truskawką 20 g
2,59 zł
100 g = 12,95 zł
Najniższa cena: 3,99 zł
Niebieskie opakowanie Helpa BIO Kulki Mango, suszonych kulek, z hipopotamem i napisem BEZ DODATKU CUKRU.
4,6
Helpa
suszone owoce, kulki Mango, BIO 50 g
14,99 zł
100 g = 29,98 zł
Żółte opakowanie Helpa Suchy Prowiant Banan z liofilizowanymi bananami, małpką piratem i napisami "100% owoców", "bez cukru".
4,0
Helpa Suchy Prowiant
owoce liofilizowane, Banan 9 g
6,79 zł
100 g = 75,44 zł
Najniższa cena: 8,99 zł
Helpa bio daktyle sproszkowane w proszku, brązowa torebka z bobrem-kucharzem, idealne do ciast i deserów.
5,0
Helpa
daktyle sproszkowane, BIO 200 g
15,99 zł
100 g = 8,00 zł
MEGA!
Batonik Helpa Kakao, wegański i bez cukru. Brązowe opakowanie z lwem-superbohaterem i kakao, widok z przodu.
Helpa
batonik daktylowy, z Kakao 20 g
2,59 zł
100 g = 12,95 zł
Najniższa cena: 3,99 zł
Front brązowej torebki Bio Karob w proszku Helpa, z etykietą przedstawiającą psa i strąki karobu. Słodki, bez kofeiny.
Helpa
karob w proszku, BIO 200 g
16,99 zł
100 g = 8,50 zł
MEGA!
Helpa Batonik Czarna Porzeczka, widok z przodu. Fioletowe opakowanie z rysunkowym słoniem-superbohaterem, bez cukru, wegański.
3,0
Helpa
batonik daktylowy, z Czarną Porzeczką 20 g
2,59 zł
100 g = 12,95 zł
Najniższa cena: 3,99 zł
Czerwona torebka Helpa Suchy Prowiant Truskawka, 100% liofilizowanych owoców bez cukru, lew pirat, widok z przodu.
4,7
Helpa Suchy Prowiant
owoce liofilizowane, Truskawka 9 g
6,79 zł
100 g = 75,44 zł
Najniższa cena: 8,99 zł