Helpa

Bestsellery od marki Helpa

Wszystkie produkty marki Helpa

Fioletowa torebka Helpa Suchy Prowiant Borówka, liofilizowane owoce bez cukru, ze słoniem piratem.
4,0
Helpa Suchy Prowiant
owoce liofilizowane, Borówka 9 g
6,79 zł
100 g = 75,44 zł
Najniższa cena: 8,99 zł
Helpa Bio Kaszka Błyskawiczna Kakao, niebieska torebka, rysunek zwierzątka i kubka brązowej kaszki. Napisy: BEZ GOTOWANIA.
4,2
Helpa
kaszka błyskawiczna, Kakao, BIO 35 g
4,79 zł
100 g = 13,69 zł
MEGA!
Front brązowej torebki Bio Kaszki Helpa z wanilią burbońską, bez cukru, z rysunkiem kurczaka.
Helpa
kaszka jaglano-orkiszowa do gotowania, z Wanilią Burbońską, BIO 200 g
10,99 zł
100 g = 5,50 zł
Najniższa cena: 16,99 zł
MEGA!
Helpa Bio Kaszka jaglano-owsiana z burakiem i daktylami, brązowa torebka z różowo-białą etykietą i kotem, widok z przodu.
Helpa
kaszka jaglano-owsiana do gotowania, z Burakiem i Daktylami, BIO 200 g
10,99 zł
100 g = 5,50 zł
Najniższa cena: 16,99 zł
MEGA!
Czary Mamy BIO manna dawnych zbóż, brązowa torebka z zielono-niebieską etykietą i borsukiem, bez cukru, widok z przodu.
5,0
Helpa
kaszka manna do gotowania, BIO 200 g
8,49 zł
100 g = 4,25 zł
Najniższa cena: 12,99 zł