Mexx

W świecie pełnym bodźców i rozproszenia Mexx wychodzi naprzeciw potrzebie zadbania o siebie i odzyskania równowagi. Marka z bogatą tradycją celebracji relacji między ludźmi stworzyła kolekcję pobudzającą zmysły i zachęcającą do bycia tu i teraz.

Czytaj więcej
MEXX SCENTING EXPERIENCE. Zbliżenie na parę w czułym uścisku. Kobieta z kręconymi włosami patrzy na widza.

Bestsellery od marki Mexx

Mexx Woman woda toaletowa, szklana butelka z logo M i złote pudełko 60ml obok siebie.
4,9
Mexx Woman
woda toaletowa dla kobiet 60 ml
169,99 zł
100 ml = 283,32 zł
Mexx Black woda toaletowa dla niego. Prostokątna butelka z niebieskim gradientem, czarna nakrętka i pudełko.
4,9
Mexx Black
woda toaletowa dla mężczyzn 30 ml
94,99 zł
100 ml = 316,63 zł
MEXX Black For Her Eau de Parfum, czarna butelka ombre i pudełko 30 ml, widok z przodu.
5,0
Mexx Black
woda perfumowana dla kobiet 30 ml
129,99 zł
100 ml = 433,30 zł
MEXX Ice Touch woda toaletowa: oszroniony flakon "M" i turkusowe pudełko "For her", widok z przodu.
4,9
Mexx Ice Touch
woda toaletowa dla kobiet 40 ml
134,99 zł
100 ml = 337,48 zł
Mexx Black woda perfumowana męska 50ml, butelka z niebiesko-czarnym gradientem i czarne pudełko, widok z przodu.
5,0
Mexx Black
woda perfumowana dla mężczyzn 50 ml
139,99 zł
100 ml = 279,98 zł

Wszystkie produkty marki Mexx

TYLKO U NAS
Balsam do ciała MEXX Inspired Warmth 150ml, bordowa tubka z białym napisem, motywem kwiatowym i drewnianą nakrętką.
4,2
Mexx Inspired Warmth
balsam do ciała 150 ml
28,99 zł
100 ml = 19,33 zł
TYLKO U NAS
MEXX Inspired Nature balsam do ciała, oliwkowa tuba 150ml z roślinnym wzorem i drewnianą nakrętką, widok z przodu.
4,4
Mexx Inspired Nature
balsam do ciała 150 ml
28,99 zł
100 ml = 19,33 zł
Opakowanie białych męskich t-shirtów Mexx crew neck, 2-pak rozmiar M, z modelem.
5,0
Mexx Crew Neck
t-shirt męski, Biały, rozm. M 2 szt.
66,99 zł
1 szt. = 33,50 zł
Najniższa cena: 84,99 zł
Mexx Woman woda toaletowa, szklana butelka z logo M i złote pudełko 60ml obok siebie.
4,9
Mexx Woman
woda toaletowa dla kobiet 60 ml
169,99 zł
100 ml = 283,32 zł
Mexx męski zestaw: dwa białe T-shirty crew neck i bokserki na modelu. Widok z przodu, rozmiar L na opakowaniu.
4,7
Mexx Crew Neck
t-shirt męski, Biały, rozm. L 2 szt.
66,99 zł
1 szt. = 33,50 zł
Najniższa cena: 84,99 zł
Białe koszulki crew neck (2-pak) i bokserki męskie MEXX na modelu, widoczne opakowanie XL.
5,0
Mexx Crew Neck
t-shirt męski, Biały, rozm. XL 2 szt.
66,99 zł
1 szt. = 33,50 zł
Najniższa cena: 84,99 zł
Zestaw męskich białych koszulek Mexx (2 szt.) z okrągłym dekoltem i bokserki, widok na modela, rozmiar L.
Mexx Crew Neck
t-shirt męski, Czarny, rozm. L 2 szt.
66,99 zł
1 szt. = 33,50 zł
Najniższa cena: 84,99 zł
Mexx Black woda perfumowana męska 50ml, butelka z niebiesko-czarnym gradientem i czarne pudełko, widok z przodu.
5,0
Mexx Black
woda perfumowana dla mężczyzn 50 ml
139,99 zł
100 ml = 279,98 zł
Woda toaletowa Mexx Black: butelka z niebieskim gradientem i czarną nakrętką obok czarnego pudełka.
4,8
Mexx Black
woda toaletowa dla mężczyzn 50 ml
119,99 zł
100 ml = 239,98 zł
NOWE
Lawendowa woda perfumowana Mexx Dreamlight dla kobiet 50ml, szklany flakon z drewnianą nakrętką i pudełko. Widok z przodu.
Mexx Dreamlight
woda perfumowana dla kobiet 50 ml
139,99 zł
100 ml = 279,98 zł
Męski dwupak Mexx: biała koszulka crew neck i bokserki, prezentowane na modelu, rozmiar XL.
5,0
Mexx Crew Neck
t-shirt męski, Czarny, rozm. XL 2 szt.
66,99 zł
1 szt. = 33,50 zł
Najniższa cena: 84,99 zł
Biały 2-pak męskich T-shirtów Mexx typu crew neck i bokserek, noszony przez modela, widoczne opakowanie z rozmiarem M.
3,7
Mexx Crew Neck
t-shirt męski, Czarny, rozm. M 2 szt.
66,99 zł
1 szt. = 33,50 zł
Najniższa cena: 84,99 zł
Mexx Black woda toaletowa dla niego. Prostokątna butelka z niebieskim gradientem, czarna nakrętka i pudełko.
4,9
Mexx Black
woda toaletowa dla mężczyzn 30 ml
94,99 zł
100 ml = 316,63 zł
MEXX Black For Her Eau de Parfum, czarna butelka ombre i pudełko 30 ml, widok z przodu.
5,0
Mexx Black
woda perfumowana dla kobiet 30 ml
129,99 zł
100 ml = 433,30 zł
MEXX Ice Touch woda toaletowa: oszroniony flakon "M" i turkusowe pudełko "For her", widok z przodu.
4,9
Mexx Ice Touch
woda toaletowa dla kobiet 40 ml
134,99 zł
100 ml = 337,48 zł