Mexx

W świecie pełnym bodźców i rozproszenia Mexx wychodzi naprzeciw potrzebie zadbania o siebie i odzyskania równowagi. Marka z bogatą tradycją celebracji relacji między ludźmi stworzyła kolekcję pobudzającą zmysły i zachęcającą do bycia tu i teraz.

Czytaj więcej
MEXX SCENTING EXPERIENCE. Zbliżenie na parę w czułym uścisku. Kobieta z kręconymi włosami patrzy na widza.

Bestsellery od marki Mexx

Mexx Woman woda toaletowa, szklana butelka z logo M i złote pudełko 60ml obok siebie.
4,9
Mexx Woman
woda toaletowa dla kobiet 60 ml
169,99 zł
100 ml = 283,32 zł
Mexx Black woda toaletowa dla niego. Prostokątna butelka z niebieskim gradientem, czarna nakrętka i pudełko.
4,9
Mexx Black
woda toaletowa dla mężczyzn 30 ml
94,99 zł
100 ml = 316,63 zł
MEXX Black For Her Eau de Parfum, czarna butelka ombre i pudełko 30 ml, widok z przodu.
5,0
Mexx Black
woda perfumowana dla kobiet 30 ml
129,99 zł
100 ml = 433,30 zł
MEXX Ice Touch woda toaletowa: oszroniony flakon "M" i turkusowe pudełko "For her", widok z przodu.
4,9
Mexx Ice Touch
woda toaletowa dla kobiet 40 ml
134,99 zł
100 ml = 337,48 zł
Mexx Black woda perfumowana męska 50ml, butelka z niebiesko-czarnym gradientem i czarne pudełko, widok z przodu.
5,0
Mexx Black
woda perfumowana dla mężczyzn 50 ml
139,99 zł
100 ml = 279,98 zł

Wszystkie produkty marki Mexx