Mixit
Wszystkie produkty marki Mixit
5,0
Mixit Gummy Mixies
żelki owocowe, kwaśne, Jabłko, Wiśnia 35 g
4,59 zł
100 g = 13,11 złNajniższa cena: 5,99 zł
5,0
Mixit Low Carb
musli z wysoką zwartością białka z liofilizowanymi owocami i orzechami 500 g
28,99 zł
100 g = 5,80 złNajniższa cena: 37,99 zł
5,0
Mixit Fit Star
mieszanka musli z owocami suszonymi mrozem i orzechami 270 g
19,99 zł
100 g = 7,40 złNajniższa cena: 26,99 zł
4,0
Mixit
mieszanka orzechów pieczonych i wędzonych z solą i przyprawami 140 g
26,49 zł
100 g = 18,92 zł3,7
Mixit Creme Boule
ciastko daktylowe z liofilizowanymi owocami wypełnione migdałowym kremem 30 g
4,99 zł
100 g = 16,63 zł3,4
Mixit Creme Boule
ciastko daktylowe z kakao z kremem orzechowo-czekoladowym, Double Chocolate 30 g
4,99 zł
100 g = 16,63 złMixit Gummy Mixies
żelki owocowe, Truskawka, Banan 35 g
4,59 zł
100 g = 13,11 złNajniższa cena: 5,99 zł






















