Purina One
Wszystkie produkty marki Purina One
4,9
Purina One Sterilcat
karma pełnoporcjowa mokra dla dorosłych kotów sterylizowanych i kastrowanych, 2 x Łosoś z Marchewką, 2 x Indyk z Zieloną Fasolką, w sosie 4 x 85 g
8,99 zł
100 g = 2,64 złNajniższa cena: 13,49 zł
4,8
Purina One Indoor Formula
karma pełnoporcjowa mokra dla dorosłych kotów przebywających w domu, 2 x Cielęcina z Marchewką, 2 x Tuńczyk z Zieloną Fasolką, w sosie 4 x 85 g
8,99 zł
100 g = 2,64 złNajniższa cena: 13,49 zł
4,9
Purina One Sterilcat
karma pełnoporcjowa sucha dla dorosłych kotów sterylizowanych i kastrowanych, Bogata w Wołowinę 750 g
22,99 zł
100 g = 3,07 zł4,9
Purina One Junior 1-12
karma pełnoporcjowa sucha dla kociąt, Bogata w Kurczaka 800 g
22,99 zł
100 g = 2,87 zł4,9
Purina One Sterilcat
karma pełnoporcjowa sucha dla dorosłych kotów sterylizowanych i kastrowanych, Bogata w Łososia 750 g
22,99 zł
100 g = 3,07 zł4,8
Purina One Mini / Small Adult
karma pełnoporcjowa sucha dla dorosłych psów poniżej 10kg, Bogata w Wołowinę, Ryż 800 g
22,99 zł
100 g = 2,87 zł4,9
Purina One Urinary Health
karma pełnoporcjowa sucha dla dorosłych kotów, Bogata w Kurczaka 750 g
22,99 zł
100 g = 3,07 zł4,8
Purina One Hydralife
karma uzupełniająca sucha dla dorosłych kotów o smaku Kurczaka 50 g
3,99 zł
100 g = 7,98 zł4,9
Purina One Indoor Formula
karma pełnoporcjowa sucha dla dorosłych kotów przebywających w domu, Bogata w Indyka 750 g
22,99 zł
100 g = 3,07 zł4,8
Purina One Sterilcat
karma pełnoporcjowa mokra dla dorosłych kotów sterylizowanych i kastrowanych, 2 x Łosoś z Marchewką, 2 x Indyk ze Szpinakiem, pasztety 4 x 85 g
15,99 zł
100 g = 4,70 zł4,9
Purina One Hydralife
karma uzupełniająca sucha dla dorosłych kotów o smaku Łososia 50 g
3,99 zł
100 g = 7,98 zł4,9
Purina One Coat & Hairball
karma pełnoporcjowa sucha dla dorosłych kotów Bogata w Kurczaka 750 g
22,99 zł
100 g = 3,07 zł4,8
Purina One Adult
karma pełnoporcjowa mokra dla dorosłych kotów, 2 x Kurczak z Marchewką, 2 x Łosoś z Marchwką, pasztet 4 x 85 g
15,99 zł
100 g = 4,70 zł5,0
Purina One Mini / Small Monoprotein
karma pełnoporcjowa sucha dla dorosłych psów poniżej 10kg, Bogata w Indyka 800 g
22,99 zł
100 g = 2,87 zł
















