Stara Mydlarnia

Bestsellery od marki Stara Mydlarnia

MEGA!
Szare mydło potasowe Stara Mydlarnia w przezroczystej folii, beżowe, z etykietą 100% natury.
4,8
Stara Mydlarnia
szare mydło, potasowe 150 g
17,49 zł
100 g = 11,66 zł
Najniższa cena: 24,99 zł
Masło do ciała Shea Stara Mydlarnia z mleczkiem migdałowym, ciemny słoik, widok z przodu.
4,8
Stara Mydlarnia Shea
masło do ciała 200 ml
28,99 zł
100 ml = 14,50 zł
Najniższa cena: 35,99 zł

Wszystkie produkty marki Stara Mydlarnia

TYLKO U NAS
Stara Mydlarnia Sweet Mango body butter premium, beżowa tuba z grafiką mango, do suchej skóry, widok z przodu.
4,7
Stara Mydlarnia Sweet Mango
masło do ciała, aksamitne 200 ml
Z APKĄ24,99 zł
100 ml = 12,50 zł
Cena bez apki:32,99 zł
100 ml = 16,50 zł
Najniższa cena: 32,99 zł
MEGA!
Szare mydło potasowe Stara Mydlarnia w przezroczystej folii, beżowe, z etykietą 100% natury.
4,8
Stara Mydlarnia
szare mydło, potasowe 150 g
17,49 zł
100 g = 11,66 zł
Najniższa cena: 24,99 zł
Masło do ciała Shea Stara Mydlarnia z mleczkiem migdałowym, ciemny słoik, widok z przodu.
4,8
Stara Mydlarnia Shea
masło do ciała 200 ml
28,99 zł
100 ml = 14,50 zł
Najniższa cena: 35,99 zł
Aksamitne masło do ciała Stara Mydlarnia Cashmere, 96.5% naturalne, w brązowej tubce, widok z przodu.
5,0
Stara Mydlarnia Cashmere
masło do ciała 170 ml
28,99 zł
100 ml = 17,05 zł
Najniższa cena: 35,99 zł
Stara Mydlarnia Argan odżywcze masło do ciała w brązowym słoiku, czarna nakrętka, złoto-beżowa etykieta, widok z przodu.
5,0
Stara Mydlarnia Argan
masło do ciała 200 ml
28,99 zł
100 ml = 14,50 zł
Najniższa cena: 35,99 zł
Brązowa butelka żelu do mycia twarzy Stara Mydlarnia Shea z czarną pompką, beżowa etykieta, widok z przodu.
5,0
Stara Mydlarnia Shea
żel do mycia twarzy, odżywczy 250 ml
Z APKĄ24,49 zł
100 ml = 9,80 zł
Cena bez apki:30,99 zł
100 ml = 12,40 zł
Najniższa cena: 30,99 zł
Brązowy słoik Stara Mydlarnia Hyaluron masło do ciała, nawilżające, z kwasem hialuronowym i masłem shea.
5,0
Stara Mydlarnia Hyaluron
masło do ciała 200 ml
28,99 zł
100 ml = 14,50 zł
Najniższa cena: 35,99 zł
Ciemnobrązowa tuba masła Sandalwood Nourishing Body Butter Natural, Stara Mydlarnia, czarna nakrętka, widok z przodu.
4,6
Stara Mydlarnia Sandalwood
masło do ciała 170 ml
28,99 zł
100 ml = 17,05 zł
Najniższa cena: 35,99 zł