Stara Mydlarnia

Bestsellery od marki Stara Mydlarnia

MEGA!
Szare mydło potasowe Stara Mydlarnia w przezroczystej folii, beżowe, z etykietą 100% natury.
4,8
Stara Mydlarnia
szare mydło, potasowe 150 g
17,49 zł
100 g = 11,66 zł
Najniższa cena: 24,99 zł
Masło do ciała Shea Stara Mydlarnia z mleczkiem migdałowym, ciemny słoik, widok z przodu.
4,8
Stara Mydlarnia Shea
masło do ciała 200 ml
28,99 zł
100 ml = 14,50 zł
Najniższa cena: 35,99 zł

Wszystkie produkty marki Stara Mydlarnia

TYLKO U NAS
Stara Mydlarnia Patchouli Body Butter, beżowa tubka, przód, grafika P z kwiatami, do skóry wymagającej ujędrnienia.
4,8
Stara Mydlarnia
masło do ciała, Patchouli & White Musk 200 ml
Z APKĄ24,99 zł
100 ml = 12,50 zł
Cena bez apki:32,99 zł
100 ml = 16,50 zł
Najniższa cena: 32,99 zł