Syoss
Profesjonalne rezultaty inspirowane japońską precyzją. Od ponad 49 lat Syoss rozwija innowacyjne formuły do pielęgnacji, koloryzacji i stylizacji włosów, pomagając uzyskać efekt pięknych, zdrowo wyglądających pasm każdego dnia. YOU. INTENSIFIED.

Wszystkie produkty marki Syoss
4,9
Syoss Max Hold
lakier do włosów utrwalający, 3w1, poziom utrwalenia 5; 300 ml
17,99 zł
100 ml = 6,00 złNajniższa cena: 25,99 zł
4,9
Syoss Oleo Intense
farba do włosów, trwała, bez amoniaku, nr 4-86 Czekoladowy Brąz 1 szt.
28,49 zł
1 szt. = 28,49 złNajniższa cena: 35,99 zł
4,9
Syoss Oleo Intense
farba do włosów, trwała, bez amoniaku, nr 4-23 Burgund 1 szt.
28,49 zł
1 szt. = 28,49 złNajniższa cena: 35,99 zł
4,9
Syoss Intense Keratin
szampon do włosów delikatnych i łamliwych 440 ml
14,99 zł
100 ml = 3,41 złNajniższa cena: 21,99 zł
4,8
Syoss Oleo Intense
farba do włosów, trwała, bez amoniaku, nr 8-05 Beżowy Blond 1 szt.
28,49 zł
1 szt. = 28,49 złNajniższa cena: 35,99 zł
4,9
Syoss Oleo Intense
farba do włosów, trwała, bez amoniaku, nr 2-10 Brązowa Czerń 1 szt.
28,49 zł
1 szt. = 28,49 złNajniższa cena: 35,99 zł
4,8
Syoss Texture Clay
glinka do włosów, teksturyzująca, poziom utrwalenia 5 100 ml
18,99 zł
100 ml = 18,99 złNajniższa cena: 27,99 zł
4,8
Syoss Keratin
lakier do włosów, utrwalający, 3w1, poziom utrwalenia 4 300 ml
17,99 zł
100 ml = 6,00 złNajniższa cena: 25,99 zł
4,9
Syoss Oleo Intense
farba do włosów, trwała, bez amoniaku, nr 3-10 Głęboki Brąz 1 szt.
28,49 zł
1 szt. = 28,49 złNajniższa cena: 35,99 zł
4,8
Syoss Volume
lakier do włosów, 3w1, poziom utrwalenia 4 300 ml
17,99 zł
100 ml = 6,00 złNajniższa cena: 25,99 zł
4,9
Syoss Oleo Intense
farba do włosów, trwała, bez amoniaku, nr 1-10 Intensywna Czerń 1 szt.
28,49 zł
1 szt. = 28,49 złNajniższa cena: 35,99 zł
4,8
Syoss Oleo Intense
farba do włosów, trwała, bez amoniaku, nr 5-92 Jasna Czerwień 1 szt.
28,49 zł
1 szt. = 28,49 złNajniższa cena: 35,99 zł
3,8
Syoss Color Glaze
toner do włosów z efektem tafli, Chłodny Brąz 1 szt.
23,99 zł
1 szt. = 23,99 złNajniższa cena: 34,99 zł
4,9
Syoss Keratin Heat
spray do włosów termoochronny, poziom utrwalenia 4 200 ml
18,99 zł
100 ml = 9,50 złNajniższa cena: 27,99 zł
4,0
Syoss Color Glaze
toner do włosów z efektem tafli, Platyna 1 szt.
23,99 zł
1 szt. = 23,99 złNajniższa cena: 34,99 zł
4,9
Syoss Oleo Intense
farba do włosów, trwała, bez amoniaku, nr 5-77 Błyszczący Kasztan 1 szt.
28,49 zł
1 szt. = 28,49 złNajniższa cena: 35,99 zł
4,8
Syoss Intense Color
szampon do włosów farbowanych i rozjaśnianych 440 ml
14,99 zł
100 ml = 3,41 złNajniższa cena: 21,99 zł
4,9
Syoss Intense Curls
szampon do włosów falowanych i kręconych 440 ml
14,99 zł
100 ml = 3,41 złNajniższa cena: 21,99 zł
4,9
Syoss Intense Volume
szampon do włosów delikatnych i bez objętości 440 ml
14,99 zł
100 ml = 3,41 złNajniższa cena: 21,99 zł
4,8
Syoss Fullness
pianka do włosów, zwiększająca gęstość i objętość, 3w1, poziom utrwalenia 4 250 ml
17,99 zł
100 ml = 7,20 złNajniższa cena: 25,99 zł
4,8
Syoss Ceramide
lakier do włosów, poziom utrwalenia 5 300 ml
17,99 zł
100 ml = 6,00 złNajniższa cena: 25,99 zł
4,8
Syoss Oleo Intense
farba do włosów, trwała, bez amoniaku, nr 8-68 Blond Piasek Pustyni 1 szt.
28,49 zł
1 szt. = 28,49 złNajniższa cena: 35,99 zł



























