Wella Professionals
Wella Professionals Invigo to profesjonalne kosmetyki do włosów, dopasowane do różnych potrzeb: ochrona koloru, regeneracja, objętość i pielęgnacja blondu. Odkryj skuteczne formuły inspirowane doświadczeniem salonowym.

Wszystkie produkty marki Wella Professionals
4,9
Wella Professionals Invigo Nutri Enrich
szampon do włosów, nawilżający, 300 ml
59,99 zł
100 ml = 20,00 zł4,8
Wella Professionals Invigo Color Brilliance
szampon do włosów, podtrzymujący kolor włosów farbowanych 300 ml
59,99 zł
100 ml = 20,00 zł4,9
Wella Professionals Invigo Volume Boost
szampon do włosów, nadający objętości 300 ml
59,99 zł
100 ml = 20,00 zł4,9
Wella Professionals Invigo Nutri Enrich
odżywka do włosów, głęboko pielęgnująca, 200 ml
69,99 zł
100 ml = 35,00 zł4,8
Wella Professionals Invigo Blonde Recharge
szampon do włosów blond 300 ml
59,99 zł
100 ml = 20,00 zł4,9
Wella Professionals Invigo Color Brilliance
odżywka do włosów, podtrzymująca kolor włosów farbowanych 200 ml
69,99 zł
100 ml = 35,00 zł4,7
Wella Professionals Invigo Volume Boost
odżywka do włosów w sprayu, nadająca objętości 150 ml
89,99 zł
100 ml = 59,99 zł4,3
Wella Professionals Invigo Nutri Enrich
maska do włosów, nawilżająca, 150 ml
79,99 zł
100 ml = 53,33 złWella Professionals Invigo Blonde Recharge
odżywka do włosów blond 200 ml
89,99 zł
100 ml = 45,00 zł5,0
Wella Professionals Invigo Volume Boost
maska do włosów nadająca objętości 145 ml
89,99 zł
100 ml = 62,06 zł5,0
Wella Professionals Invigo Color Brilliance
maska do włosów, podtrzymująca kolor włosów farbowanych 150 ml
79,99 zł
100 ml = 53,33 zł5,0
Wella Professionals Invigo Nutri Enrich
krem do włosów, zapobiegający puszeniu 150 ml
89,99 zł
100 ml = 59,99 zł5,0
Wella Professionals Invigo Color Brilliance
odżywka do włosów w piance, bez spłukiwania 200 ml
89,99 zł
100 ml = 45,00 złWella Professionals Color Fresh
maska do włosów, koloryzująca, Mint 150 ml
31,99 zł
100 ml = 21,33 złNajniższa cena: 49,99 zł













