Zielko

Zielko to domowa czystość w świeżym, pachnącym wydaniu. Płyny do łazienki i naczyń, produkty do prania, WC i podłóg łączą skuteczne działanie z niebanalnymi zapachami. Odkryj linię Zielko i znajdź swoich sprzymierzeńców w codziennych porządkach.

Czytaj więcej
ZIELKO: reklama z 4 naturalnymi płynami do czyszczenia domu: naczyń, łazienki, prysznica i płukania, na tle roślin.

Bestsellery od marki Zielko

Wszystkie produkty marki Zielko

MEGA!TYLKO ONLINE
Biała butelka ZIELKO Płyn do płukania KWIATOWY 1000ml, zielone logo, niebieskie kwiaty, widok z przodu.
Zielko
płyn do płukania tkanin, Kwiatowy 1 l
19,99 zł
1 l = 19,99 zł
Najniższa cena: 29,99 zł
MEGA!TYLKO ONLINE
Biała butelka ZIELKO płyn do płukania Owocowy z czarną nakrętką, zielonym napisem i grafiką owoców, przód.
Zielko
płyn do płukania tkanin, Owocowy 1 l
19,99 zł
1 l = 19,99 zł
Najniższa cena: 29,99 zł
MEGA!TYLKO ONLINE
Biała butelka ZIELKO płynu do płukania TROPIKALNY, czarna nakrętka, etykieta z zielonym tekstem i fioletowym kwiatem.
Zielko
płyn do płukania tkanin, Tropikalny 1 l
19,99 zł
1 l = 19,99 zł
Najniższa cena: 29,99 zł
TYLKO ONLINE
Zielko Płyn do mycia naczyń Czerwona Pomarańcza, pomarańczowy płyn w butelce z pompką, widok z przodu.
4,7
Zielko
płyn do mycia naczyń, Czerwona Pomarańcza 500 ml
13,99 zł
100 ml = 2,80 zł
TYLKO ONLINE
ZIELKO płyn do prania Marakuja w białej butelce z czarną zakrętką, do tkanin kolorowych, widok z przodu.
Zielko
płyn do prania tkanin kolorowych, Marakuja 1 l
31,99 zł
1 l = 31,99 zł
TYLKO ONLINE
Zielko Różowy Grejpfrut płyn do naczyń, pomarańczowy płyn w butelce z pompką, przód, różowa etykieta.
Zielko
płyn do mycia naczyń, Różowy Grejpfrut 500 ml
13,99 zł
100 ml = 2,80 zł
TYLKO ONLINE
Biała butelka ZIELKO Żel do WC Jaśmin & kwiat pomarańczy, z zielonym napisem, widok z przodu.
Zielko
żel do WC, Jaśmin i Kwiat Pomarańczy 750 ml
19,99 zł
100 ml = 2,67 zł
TYLKO ONLINE
Zielko płyn do naczyń Rabarbar, biała butelka z czarną pompką, z kwasem cytrynowym, widok z przodu.
Zielko
płyn do mycia naczyń, Rabarbar 500 ml
17,99 zł
100 ml = 3,60 zł

Najczęstsze pytania