Wszystkie produkty
Revolution Just Chillin'
cień do powiek w sztyfcie, Golden Tide 3 g
35,99 zł
100 g = 1199,67 zł4,0
Max Factor Miracle Pure Lip Enhancer
balsam do ust, koloryzujący, nr 070 Peach Cream 12 ml
59,99 zł
100 ml = 499,92 złMiss Sporty Naturally Perfect Butter Kissed
balsam do ust, nawilżający, nr 03 Mocha 8 ml
27,99 zł
100 ml = 349,88 złLancôme Teint Idole Ultra Wear Shape Stick
podkład do twarzy, w sztyfcie, nr 01 Beige Albâtre 9 g
199,99 zł
100 g = 2222,11 złRevolution Highlighter Reloaded
rozświetlacz do twarzy, Just My Type 6,5 g
24,99 zł
100 g = 384,46 zł1,0
Monovision All Vue Colors Plus
soczewki kontaktowe, miesięczne, Blue, moc -0,75 2 szt.
37,99 zł
1 szt. = 19,00 złSchwarzkopf Gliss Scalp Balance
spray do skóry głowy z Pantenolem, SPF 20 100 ml
44,99 zł
100 ml = 44,99 złe.l.f. Halo Glow Beauty Wand
róż do policzków, w płynie, rozświetlający, You Go Cocoa 10 ml
49,99 zł
100 ml = 499,90 zł






















