Wszystkie produkty
Kaja Dewy Bar
balsam do ust i policzków, w sztyfcie, Fig Smoothie 10 g
94,99 zł
100 g = 949,90 złEstée Lauder The Sculpting Blush
róż do policzków, wypiekany, Pink Kiss 7 g
279,99 zł
100 g = 3999,86 złPupa Milano Wonder Me
róż do policzków, nr 003 That's Hot Radiant 4 g
79,99 zł
100 g = 1999,75 złRevolution Blur Lip Shaper
konturówka do ust, kremowa, Cocoa Crush 0,6 g
34,99 zł
100 g = 5831,67 złCatrice Glam & Doll
tusz do rzęs, wodoodporny, pogrubiający, podkręcający, nr 010 Black 10 ml
19,99 zł
100 ml = 199,90 złMAC Skinfinish Lightstruck
rozświetlacz do twarzy, w płynie, Bronze Glaze, 15 ml
149,99 zł
100 ml = 999,93 złBanila Co Romantic Blush
róż do policzków, nr 13 Cream Coral 3,7 g
67,99 zł
100 g = 1837,57 złProfusion Cosmetics Lip Envy
błyszczyk i liner do ust, Date Night 3,5 ml + 0,3 g
42,99 zł
100 ml = 1228,29 złFrench Avenue Sweet Paradise
woda perfumowana dla kobiet 100 ml
169,99 zł
100 ml = 169,99 złEstée Lauder Futurist Aqua Brilliance
podkład do twarzy, nawilżający, SPF 20, nr 2C0 Cool Vanilla 30 ml
249,99 zł
100 ml = 833,30 złe.l.f. Soft Glam
podkład do twarzy, satynowy, nr 60 Rich Cool 30 ml
45,99 zł
100 ml = 153,30 złAFFECT x Ruda Maluje Glow Bakery
róż do policzków, wypiekany, Berry Pop 3 g
78,99 zł
100 g = 2633,00 zł






















