Wszystkie produkty
4,0
Catrice Gel Glide
konturówka do ust, długotrwała, nr 030 Left On Red 1,5 g
11,49 zł
100 g = 766,00 złCatrice Endless Matte
pomadka do ust, w płynie, nr 010 Get Undressed 4,5 ml
22,49 zł
100 ml = 499,78 złGlade Automatic Spray
zapas do automatycznego odświeżacza powietrza, Ocean Adventure 3x269 ml
59,99 zł
100 ml = 7,43 zł5,0
Max Factor Eyebrow Pencil
kredka do brwi, ze szczoteczką, nr 002 Hazel 1,2 g
35,99 zł
100 g = 2999,17 zł5,0
NYX Professional Makeup Duck Plump
konturówka do ust, powiększająca, matowa, nr 11 Touch Up Taupe 1 szt.
47,99 zł
1 szt. = 47,99 zł5,0
Super Fudgio
czekolada Truskawkowa, ekologiczna, na cukrze trzcinowym 80 g
14,99 zł
100 g = 18,74 złBrown House & Tea Oolong
herbata zielona, liściasta, Sakura i Brzoskwinia 50 g
21,99 zł
100 g = 43,98 zł






















