Wszystkie produkty
rossmann
1,0
ICON16 by Kuba Błaszczykowski On Point
żel pod prysznic, dla mężczyzn, mini, nawilżający 100 ml
12,99 zł
100 ml = 12,99 zł4,9
Das Exquisite
czekolada mleczna z preclami, chrupkami Karmelowymi i Solą 180 g
12,99 zł
100 g = 7,22 zł4,5
Bielenda Skin Clinic Professional Hyaluronic + Spicules
serum do twarzy, biomikroigłowe, stymulująco-nawilżające, na noc 30 ml
Z APKĄ27,49 zł
100 ml = 91,63 złCena bez apki:35,99 zł
100 ml = 119,97 zł
Najniższa cena: 35,99 zł
3,6
Bielenda JellyNails
odżywka top coat do paznokci, z Kwiatem Porcelanowym, 2w1, Crystal 10 ml
18,99 zł
100 ml = 189,90 zł4,6
Rexona Whole Body Deo Rio Coconut
dezodorant w sprayu, dla kobiet, 72h 150 ml
17,49 zł
100 ml = 11,66 złCena regularna:24,99 zł
Najniższa cena: 17,99 zł
4,8
Wibo Lip Sensation
błyszczyk do ust, z kwasem hialuronowym, nr 12 5 g
12,99 zł
100 g = 259,80 złNajniższa cena: 21,49 zł
4,6
Neboa Just Curly
spray do reanimacji skrętu włosów kręconych i falowanych, nawilżający 175 ml
32,99 zł
100 ml = 18,85 zł4,9
KillyS MakeUp PRO
zestaw pędzli do rozcierania, blendowania i precyzyjny 1 szt.
16,99 zł
1 szt. = 16,99 złNajniższa cena: 21,49 zł
3,8
AA Wings of Color Star Secrets
mydło do stylizacji brwi 10 g
Z APKĄ18,49 zł
100 g = 184,90 złCena bez apki:28,49 zł
100 g = 284,90 zł
Najniższa cena: 28,49 zł
4,4
Biotaniqe Professional
maska w płachcie na szyję i dekolt, liftingująca 1 szt.
12,49 zł
1 szt. = 12,49 zł4,3
Routines Next Gen
galaretka do mycia twarzy 100 ml
18,99 zł
100 ml = 18,99 złNajniższa cena: 29,99 zł
4,5
so!flow by Vis Plantis
dezodorant w kulce, dla kobiet, z betainą, Owoce leśne 50 ml
10,99 zł
100 ml = 21,98 złNajniższa cena: 15,99 zł
MUA MakeUp Academy Intense Colour
konturówka do ust, Heartfelt 1,5 g
12,99 zł
100 g = 866,00 zł4,7
Lovely Silver
rozświetlacz do twarzy o chłodnym odcieniu 1 szt.
9,99 zł
1 szt. = 9,99 złNajniższa cena: 18,99 zł
4,7
Christian Laurent Luminosité
krem pod oczy, przeciw oznakom zmęczenia 15 ml
37,99 zł
100 ml = 253,27 zł






















