Wszystkie produkty
4,9
Apap Extra
tabletki powlekane, 500mg paracetamolu + 65mg kofeiny, przeciwbólowe, przeciwgorączkowe 10 szt.
8,99 zł
1 szt. = 0,90 złNiedostępny online
5,0
Eloy
torba na zakupy, wym. 34x25x10cm, różne rodzaje 1 szt.
2,49 zł
1 szt. = 2,49 złNiedostępny online
Essence Milky Glazed
balsam do ust, nabłyszczający, nr 02 Strawberry Whip 4 ml
11,99 zł
100 ml = 299,75 zł4,9
Ibupar
tabletki drażowane, 200 mg, przeciwbólowy, przeciwgorączkowy i przeciwzapalny, lek OTC 10 szt.
5,29 zł
1 szt. = 0,53 złNiedostępny online
4,9
Gripex Control Duo
tabletki powlekane, łagodzenie objawów przeziębienia i grypy, lek OTC 8 szt.
15,49 zł
1 szt. = 1,94 złNiedostępny online
Essence Milky Glazed
balsam do ust, nabłyszczający, nr 03 Cream Of The Crop 4 ml
11,99 zł
100 ml = 299,75 złEssence Milky Glazed
balsam do ust, nabłyszczający, nr 05 Latte-tude 4 ml
11,99 zł
100 ml = 299,75 złEssence Line & Stain!
konturówka do ust, nr 01 Everyone's Nude-Pink 1,1 ml
11,49 zł
100 ml = 1044,55 zł4,9
Ibum
kapsułki miękkie, 200 mg, przeciwbólowy, przeciwgorączkowy i przeciwzapalny, lek OTC 10 szt.
9,99 zł
1 szt. = 1,00 złNiedostępny online
4,9
Orofar Max
pastylki twarde na ból gardła, smak Miętowy 10 szt.
15,49 zł
1 szt. = 1,55 złNiedostępny online
Essence Milky Glazed
balsam do ust, nabłyszczający, nr 06 Cherry on Top 4 ml
11,99 zł
100 ml = 299,75 zł4,8
Strepsils
pastylki twarde, z Miodem i Cytryną, przeciwwirusowe, przeciwbakteryjne 12 szt.
12,99 zł
1 szt. = 1,08 złNiedostępny online
Essence Milky Glazed
balsam do ust, nabłyszczający, nr 04 Berry Au Lait 4 ml
11,99 zł
100 ml = 299,75 zł4,9
Polopiryna S
tabletki, 300 mg, przeciwbólowy, przeciwgorączkowy, przeciwzapalny 10 szt.
6,99 zł
1 szt. = 0,70 złNiedostępny online
4,8
Nurofen Express Caps
kapsułki miękkie, 200 mg, przeciwbólowe i przeciwzapalne, lek OTC 10 szt.
11,99 zł
1 szt. = 1,20 złNiedostępny online
4,8
Clipper
zapalniczka kieszonkowa, mix 1 szt.
3,49 zł
1 szt. = 3,49 złNajniższa cena: 4,99 zł
Niedostępny online
4,9
Apap
tabletki powlekane 500mg paracetamolu, przeciwbólowe, przeciwgorączkowe 12 szt.
9,99 zł
1 szt. = 0,83 złNiedostępny online
4,6
Naproxen Hasco
żel o działaniu przeciwbólowym i przeciwzapalnym, 1,2%, lek OTC 50 ml
10,99 zł
100 ml = 21,98 złNiedostępny online























