Wszystkie produkty

TYLKO U NAS
Alterra Kajal Eyeliner 02 Brown, brązowa kredka do oczu z organicznym jojoba i masłem shea, widok pionowy.
4,6
Alterra Kajal Eyeliner
kredka do oczu, nr 02 Brown 1 g
6,59 zł
100 g = 659,00 zł
Najniższa cena: 9,49 zł
TYLKO U NAS
Wegański lakier Alterra Nagellack, ciemnoczerwony, z olejkiem arganowym. Szklana butelka z drewnianą zakrętką, widok z przodu.
4,3
Alterra
lakier do paznokci, nr 07 Darling 10,5 ml
9,99 zł
100 ml = 95,14 zł
TYLKO U NAS
Alterra Lipgloss Raspberry, pielęgnujący, w transparentnej tubce. Otwarty, z aplikatorem obok. Czerwony, błyszczący.
4,9
Alterra
błyszczyk do ust, nr 07 Raspberry 5 ml
12,49 zł
100 ml = 249,80 zł
TYLKO U NAS
Alterra Lipgloss Soft Red, różowy błyszczyk z aplikatorem, obok próbka koloru na tle w tym samym odcieniu.
4,6
Alterra
błyszczyk do ust, nr 15 Soft Red 5 ml
12,49 zł
100 ml = 249,80 zł