Wszystkie produkty

rossmann
TYLKO U NAS
Żółte opakowanie Genuss Plus Jabłka Suszone Fuji 100g, z dużą czerwoną ilustracją jabłka i krążkami.
4,5
Genuss Plus
suszone jabłka, krążki, siarkowane 100 g
6,49 zł
100 g = 6,49 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Heiki Heiki rewitalizujące serum do włosów, multiwitaminowy kompleks na siłę i nawilżenie. Różowa butelka, front.
4,8
HEIKI HEIKI Revitalising
serum do włosów, rewitalizujący, Yuzu & Anise 50 ml
37,99 zł
100 ml = 75,98 zł
Najniższa cena: 57,99 zł
TYLKO U NAS
L'Oréal Revitalift Peptides Wrinkle & Firmness Serum, czerwona szklana butelka z czarnym zakraplaczem, widok z przodu.
4,9
L'Oréal Paris Revitalift
serum do twarzy przeciwzmarszczkowe 30 ml
53,99 zł
100 ml = 179,97 zł
Najniższa cena: 66,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Happy Care Nawilżający Szampon, biała butelka z różową etykietą, pompka, dla suchych włosów, widok z przodu.
4,8
Happy Care
szampon do włosów, nawilżający 270 ml
12,49 zł
100 ml = 4,63 zł
Najniższa cena: 18,99 zł
NOWETYLKO U NAS
Dezodorant w sprayu Borotalco Pure Musky Breeze, biała butelka z czerwonym logo, 0% aluminium i alkoholu.
4,5
Borotalco Pure
dezodorant w sprayu, 48h 150 ml
18,99 zł
100 ml = 12,66 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Srebrne cążki do paznokci For Your Beauty Solingen w blistrze, do manicure, widok z przodu opakowania.
4,7
For Your Beauty Manicure
cążki do paznokci 1 szt.
23,49 zł
1 szt. = 23,49 zł
Najniższa cena: 33,99 zł
TYLKO U NAS
Dyfuzor Domol The Spirit of Sakura, biały z drewnem i patyczkami, obok różowe pudełko z mandalą, widok z przodu.
4,3
Domol Perfume & Style
patyczki zapachowe, The Spirit of Sakura 100 ml
15,99 zł
100 ml = 15,99 zł
Najniższa cena: 19,99 zł
TYLKO U NAS
Cameleo MEN ODSIWIACZ do włosów, przywraca naturalny brązowy kolor w 1 min, z modelem przed i po.
4,9
Delia Cosmetics Cameleo Men
odsiwiacz do włosów Brązowych 1 szt.
Z APKĄ18,99 zł
1 szt. = 18,99 zł
Cena bez apki:24,99 zł
1 szt. = 24,99 zł
Najniższa cena: 24,99 zł
TYLKO U NAS
Rubin Imprägnierspray 400 ml, czerwono-srebrna puszka, widok z przodu, z wizualizacjami skóry i tekstyliów.
4,8
Rubin
impregnat w spray'u do skóry, tkanin, syntetyków i odzieży z membraną 400 ml
Z APKĄ11,49 zł
100 ml = 2,87 zł
Cena bez apki:14,99 zł
100 ml = 3,75 zł
Najniższa cena: 14,99 zł
TYLKO U NAS
Dwie różowe gąbeczki do pudru For Your Beauty Rossmann, w kartonowym opakowaniu, do równomiernej aplikacji.
4,8
For Your Beauty
gąbeczki do pudru 2 szt.
7,49 zł
1 szt. = 3,75 zł
Najniższa cena: 9,49 zł
NOWETYLKO U NAS
Różowy puder stylizujący Neboa Express Effect w cylindrycznym opakowaniu, widok z przodu. Daje efekt push-up i mat.
Neboa Express Effect
puder do włosów, stylizujący 10 g
24,99 zł
100 g = 249,90 zł
TYLKO U NAS
Zestaw Contour Lab z brązowymi pędzlami i gąbkami do konturowania, widok w opakowaniu i osobno.
4,9
Ewa Schmitt Contour Lab
zestaw do konturowania twarzy 1 szt.
39,99 zł
1 szt. = 39,99 zł
TYLKO U NAS
Opakowanie pieluszek Babydream Premium Windeln Maxi 4 (8-14kg), błękitne z kotkiem, ochrona 12h, bez perfum.
4,7
Babydream Premium
pieluchy, 4 Maxi, 8-14 kg 40 szt.
19,99 zł
1 szt. = 0,50 zł
Najniższa cena: 23,49 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Bladoróżowy lakier do włosów 2w1 z suchym szamponem Hairmate Full Moon 75ml, widok z przodu.
4,3
Hairmate Full Moon
lakier do włosów z suchym szamponem, 75 ml
9,99 zł
100 ml = 13,32 zł
Najniższa cena: 15,99 zł
NOWETYLKO U NAS
Jelly Nail Serum, głęboki fioletowy lakier do paznokci w szklanej butelce, półtransparentny. Pielęgnacyjna formuła, widok z przodu.
Ados Jelly Nail Serum
lakier do paznokci, nr 10 Jelly Purple 6 ml
9,49 zł
100 ml = 158,17 zł
Najniższa cena: 13,99 zł
TYLKO U NAS
Granatowy flakon perfum Antonio Banderas Seduction X z logo SX obok pudełka. Nuty: grejpfrut, kardamon.
4,9
Banderas Seduction X
woda perfumowana dla mężczyzn 100 ml
Z APKĄ124,99 zł
100 ml = 124,99 zł
Cena bez apki:189,99 zł
100 ml = 189,99 zł
Najniższa cena: 189,99 zł