Wszystkie produkty
Neboa Detox & Hydration
puder do włosów, zwiększający objętość 10 g
24,99 zł
100 g = 249,90 zł4,8
Genuss Plus
mieszanka orzechów prażonych i solonych 150 g
7,29 zł
100 g = 4,86 złCena regularna:10,99 zł
Najniższa cena: 9,49 zł
4,6
OnlyBio Hair In Balance
toner do włosów, Marshmallow Blonde 100 ml
18,49 zł
100 ml = 18,49 złNajniższa cena: 28,99 zł
4,9
Bref Classic Power Aktiv
zawieszka do WC, Sosnowy Las, Lawendowe Pole 4 x 50 g
24,99 zł
100 g = 12,50 zł4,7
alp:ist Pure Lily
odżywka do włosów suchych i zniszczonych, wygładzająca, ułatwiająca rozczesywanie 730 ml
59,99 zł
100 ml = 8,22 zł4,7
Isana Silky Shine
odżywka do włosów suchych i pozbawionych blasku, Magnolia i Kwiat Lotosu 300 ml
6,29 zł
100 ml = 2,10 zł4,8
Hairmate Blonde
szampon, do włosów rozjaśnianych i farbowanych, fioletowy 250 ml
37,99 zł
100 ml = 15,20 zł4,8
Lirene Anticellulite Warming
termo kuracja do ciała, ujędrniająco-rozgrzewająca 150 ml
34,99 zł
100 ml = 23,33 złNajniższa cena: 49,99 zł
4,8
OnlyBio Hair In Balance
maska-mixer do włosów, do łagodnej koloryzacji tonerem 300 ml
15,49 zł
100 ml = 5,16 złNajniższa cena: 23,99 zł
4,9
Mixa Przeciw Niedoskonałościom
żel do mycia twarzy, delikatnie oczyszczający, skóra wrażliwa 200 ml
27,49 zł
100 ml = 13,75 zł4,9
Syoss Oleo Intense
farba do włosów, trwała, bez amoniaku, nr 4-23 Burgund 1 szt.
35,99 zł
1 szt. = 35,99 zł4,7
Hello!Gummies
żelki, Kolagen Beauty, suplement diety 300 g
24,99 zł
100 g = 8,33 złNajniższa cena: 29,99 zł
4,9
Tuli Labs
rozświetlacz do twarzy, żelowy, Silver 14 g
27,49 zł
100 g = 196,36 złNajniższa cena: 49,99 zł























