Szukasz:

kule do kąpieli

TYLKO U NAS
Isana Med sól do kąpieli z Morza Martwego w białym pudełku, z rozsypanymi obok białymi kryształkami soli.
4,9
Isana Med
sól do kąpieli z Morza Martwego 1 500 g
22,99 zł
100 g = 1,53 zł
TYLKO U NASTYLKO ONLINE
Przezroczysty słój z solą morską Hagi Sky Grace, kojącą sól do kąpieli, z białą zakrętką i niebieskim napisem.
5,0
Hagi Sky Grace
sól do kąpieli, kojąca 480 g
34,99 zł
100 g = 7,29 zł
TYLKO U NAS
Plum! Perełki do kąpieli o zapachu mango. Żółte kulki w przezroczystej butelce z liskiem, widok z przodu.
5,0
Plum! Czyściochowo
perełki do kąpieli, Mango 150 g
7,99 zł
100 g = 5,33 zł
TYLKO U NASTYLKO ONLINE
Hagi Aqua Whisper nawilżająca sól do kąpieli w przezroczystym słoiku z jasną etykietą, widok z przodu.
5,0
Hagi Aqua Whisper
sól do kąpieli, nawilżająca 480 g
34,99 zł
100 g = 7,29 zł
TYLKO U NASTYLKO ONLINE
Sól do kąpieli Hagi Terra Harmony w przezroczystym słoiku, z różową solą himalajską i ekstraktem z czarnej porzeczki.
Hagi Terra Harmony
sól do kąpieli, odżywcza 480 g
34,99 zł
100 g = 7,29 zł
TYLKO U NAS
Jednorożec Perełki do kąpieli, różowe, malinowe, w brązowej saszetce z tęczowym jednorożcem, widok z przodu.
4,8
Manufaktura Piękna Jednorożec
perełki do kąpieli 75 g
6,39 zł
100 g = 8,52 zł
TYLKO U NAS
Sól do kąpieli ISANA Bazylia & Mango w kolorowej saszetce, z wizerunkiem bazylii i mango, widok z przodu.
4,8
Isana
sól do kąpieli, Bazylia & Mango 60 g
4,19 zł
100 g = 6,98 zł
TYLKO U NAS
Modżajto sól do kąpieli o zapachu Mojito w brązowej papierowej torbie z zielonymi kryształkami, widok z przodu.
4,0
Manufaktura Piękna Modżajto
sól do kąpieli 250 g
13,49 zł
100 g = 5,40 zł
TYLKO U NAS
Sól do kąpieli Manufaktura Piękna Polne kwiaty w brązowej torebce papierowej, widok z przodu z białą etykietą i fioletowym tekstem.
5,0
Manufaktura Piękna Polne Kwiaty
sól do kąpieli 250 g
13,49 zł
100 g = 5,40 zł