Szukasz:

kule do kąpieli

TYLKO ONLINE
Sól do kąpieli Hhuumm Sosna Eukaliptus Lawenda w prostokątnej butelce, biała sól, błękitna etykieta, przód.
Hhuumm
sól do kąpieli, Sosna, Eukaliptus i Lawenda 500 ml
79,99 zł
100 ml = 16,00 zł
TYLKO ONLINE
Bordowa butelka pudru do kąpieli HHUUMM o zapachu róży, obok różowy proszek z widocznymi drobinkami. Ujęcie z przodu.
Hhuumm
puder do kąpieli, Róża 350 g
69,99 zł
100 g = 20,00 zł
TYLKO ONLINE
Kwadratowa butelka Hhuumm Gold soli do kąpieli Wanilia Sandałowiec, złote kryształki, widok z przodu.
Hhuumm
sól do kąpieli, Wanilia i Drzewo Sandałowe 500 ml
79,99 zł
100 ml = 16,00 zł
TYLKO ONLINE
Hhuumm Słodki Kokos puder do kąpieli w kwadratowej szklanej butelce z beżową etykietą, widok z przodu.
Hhuumm
puder do kąpieli, Słodki Kokos 500 ml
89,99 zł
100 ml = 18,00 zł
TYLKO ONLINE
Sól do kąpieli Hhuumm Nagietek i Jaśmin w kwadratowej, szklanej butelce z pomarańczową etykietą i płatkami kwiatów.
Hhuumm
sól do kąpieli, Nagietek i Jaśmin 500 ml
79,99 zł
100 ml = 16,00 zł
TYLKO ONLINE
Puder do kąpieli Hhuumm Orientalny Jaśmin w kwadratowej szklanej butelce z czarną nakrętką, widok z przodu.
Hhuumm
puder do kąpieli, Orientalny Jaśmin 500 ml
89,99 zł
100 ml = 18,00 zł
TYLKO ONLINE
Hhuumm Róża i Malina sól do kąpieli w szklanej butelce z różowymi kryształkami i etykietą. Widok z przodu.
Hhuumm
sól do kąpieli, Róża i Malina 500 ml
79,99 zł
100 ml = 16,00 zł
TYLKO U NAS
Isana Happy Melon Badesalz, biała saszetka z pomarańczowymi plastrami melona i zielonymi liśćmi, widok z przodu.
4,7
Isana
sól do kąpieli, zapach sezonowy 80 g
4,19 zł
100 g = 5,24 zł
Niedostępny online
TYLKO U NAS
Opakowanie fioletowej, musującej chmurki do kąpieli Cloud 111 o zapachu jagódki, edycja limitowana.
5,0
Cloud111
chmurka do kąpieli, o zapachu słodkiej jagody, musująca 120 g
19,99 zł
100 g = 16,66 zł
Niedostępny online
TYLKO U NAS
Czerwono-złota saszetka Isana Oasen Zauber soli do kąpieli z orientalnym zapachem i arganem, zdobiona kwiatami. Widok z przodu.
4,9
Isana
sól do kąpieli, zapach sezonowy 80 g
4,19 zł
100 g = 5,24 zł
Niedostępny online
TYLKO U NAS
altapharma Rücken & Schulter Meeressalz-Bad, biała saszetka z rysunkiem jałowca i imbiru, widok z przodu.
4,9
Altapharma
sól morska do kąpieli, z Jałowcem i olejkiem Wintergreen i Imbirem 80 g
Z APKĄ3,79 zł
100 g = 4,74 zł
Cena bez apki:4,79 zł
100 g = 5,99 zł
Najniższa cena: 4,79 zł
TYLKO U NAS
Zielona, musująca kula do kąpieli Modżajto z brokatem, widok z przodu z etykietą i logo liścia.
Manufaktura Piękna Modżajto
kula do kąpieli 165 g
10,99 zł
100 g = 6,66 zł
TYLKO U NAS
Musujący puder do kąpieli Hawajski klimat w brązowej torebce z białą etykietą, widok z przodu.
4,5
Manufaktura Piękna Hawajski Klimat
puder do kąpieli 250 g
15,49 zł
100 g = 6,20 zł