MEGA!TYLKO U NAS
Opakowanie Medisept chusteczek dezynfekujących do rąk i powierzchni, białe, z napisem Zabija 99.99%.
4,9
Medisept
chusteczki do dezynfekcji rąk i powierzchni, Cashmere 15 szt.
4,19 zł
1 szt. = 0,28 zł
Najniższa cena: 6,39 zł
NOWETYLKO U NAS
Różowy balsam do ciała VIDA MOAN, nawilżający, z wytłoczonym słońcem, masłem shea i zapachem róży, widok z przodu.
4,8
Moan Vida
balsam do ciała, nawilżający 250 ml
27,99 zł
100 ml = 11,20 zł
TYLKO U NAS
Babydream extra sensitive wet wipes 80 sztuk, z aloesem i alantoiną, bez zapachu, biało-miętowe, widok z przodu.
4,8
Babydream Extra Sensitive
chusteczki nawilżane z Aloesem i Alantoiną, pielęgnacyjne 80 szt.
Z APKĄ5,39 zł
1 szt. = 0,07 zł
Cena bez apki:6,49 zł
1 szt. = 0,08 zł
Najniższa cena: 6,49 zł
TYLKO U NAS
Różowy zmywacz do paznokci Isana bez acetonu, z owocowym zapachem i olejkiem pomarańczowym, widok z przodu.
4,8
Isana
zmywacz do paznokci, bez acetonu 125 ml
4,99 zł
100 ml = 3,99 zł
TYLKO U NAS
Żółta woda toaletowa Pheym. Crush, flakonik z aplikatorem i opakowanie z różowym napisem, widok przód.
4,9
Pheym. Crush
woda toaletowa dla kobiet 50 ml
Z APKĄ33,99 zł
100 ml = 67,98 zł
Cena bez apki:49,99 zł
100 ml = 99,98 zł
Najniższa cena: 49,99 zł