MEGA!TYLKO U NAS
Turkusowy żel do mycia ciała Bielenda Ayurveda Skin Yoga Water Hydra Fresh, widok z przodu.
4,1
Bielenda Ayurveda Skin Yoga Water
pianka do mycia ciała, w żelu, Hydra Fresh 150 ml
18,99 zł
100 ml = 12,66 zł
Najniższa cena: 28,99 zł
TYLKO U NAS
AA Y Lift Supreme, czerwona hydrożelowa maska-lifting peptydowo-kolagenowa do twarzy i dekoltu, widok przód.
4,8
AA Y Lift Supreme
maska w płachcie, hydrożelowa, peptydowo-kolagenowa 1 szt.
17,99 zł
1 szt. = 17,99 zł
Najniższa cena: 22,49 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Czarne damskie skarpetki Tencel Marilyn, miękkie i delikatne, rozmiar uniwersalny, z białą metką, widok z przodu.
4,8
Marilyn
skarpetki damskie z włóknami Tencel, Czarne, rozm. uniwersalny 1 para
6,29 zł
1 szt. = 6,29 zł
Najniższa cena: 8,99 zł
TYLKO U NAS
Różowy żel Fluff do mycia twarzy o zapachu wiśni w tubce z białym korkiem, obok pasującego pudełka.
4,8
Fluff
żel do mycia twarzy, łagodzący, Wiśnia 75 ml
13,49 zł
100 ml = 17,99 zł
Najniższa cena: 17,99 zł
TYLKO U NASTYLKO ONLINE
Okrągła maska Banobagi Vita Genic Jelly Mask Pore Tightening. Biało-różowe opakowanie z kapsułką Anti-Sebum P.
4,5
Banobagi Vita Genic Jelly Mask
maska w płachcie, żelowa, zwężająca pory, z kompleksem Anti-Sebum P 30 g
9,99 zł
100 g = 33,30 zł
Cena regularna:12,99 zł
Najniższa cena: 7,49 zł
TYLKO U NAS
Biały dezodorant w sprayu Isana Med Fresh Sensitive do skóry wrażliwej, bez alkoholu, widok z przodu.
4,6
Isana Med Fresh Sensitive
dezodorant w sprayu, 24h, do skóry wrażliwej 150 ml
6,59 zł
100 ml = 4,39 zł
Najniższa cena: 7,99 zł
TYLKO U NAS
Otwarty słoiczek kremu AA YLift Supreme dzień/noc, z białym kremem, czerwona etykieta, widok z przodu.
4,8
AA Y Lift Supreme
krem do twarzy lifting peptydowo-kolagenowy 50 ml
Z APKĄ28,49 zł
100 ml = 56,98 zł
Cena bez apki:37,99 zł
100 ml = 75,98 zł
Najniższa cena: 37,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Isana Eternal Glow bronzujący olejek do ciała, złota butelka, z przodu, z delikatnym shimmerem i palmami.
3,6
Isana Endless Summer Eternal Glow
olejek do ciała, brązujący 75 ml
13,49 zł
100 ml = 17,99 zł
Cena regularna:18,99 zł
Najniższa cena: 14,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Zielona maseczka Selfie Project Regenerating Sheet Mask z rysunkami kapibar i niacynamidem, widok z przodu.
4,8
Selfie Project #CuteCapybara
maska w płachcie, regenerująca 1 szt.
7,29 zł
1 szt. = 7,29 zł
Najniższa cena: 12,49 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Front opakowania tamponów Tampax Pearl Compak Super 3in1 Mega Pack 36 szt., niebiesko-żółte z aplikatorem.
4,8
Tampax Pearl Compak
tampony higieniczne z aplikatorem, Super 36 szt.
23,49 zł
1 szt. = 0,65 zł
Najniższa cena: 34,99 zł