MEGA!TYLKO U NAS
Otwarta pomadka Miss Sporty Satin to Last Hot Rouge, satynowy różowy sztyft, czarna obudowa, srebrne detale.
4,9
Miss Sporty Satin To Last
pomadka do ust, nr 109 Hot Rouge 4 g
11,99 zł
100 g = 299,75 zł
Najniższa cena: 19,99 zł
TYLKO U NAS
Elegancka paleta cieni Stars from the Stars Nude Star w błyszczącej, kwadratowej kasetce w kolorze nude.
4,7
Stars Nude Star
paleta cieni do powiek 8 g
57,99 zł
100 g = 724,88 zł
TYLKO U NAS
Żółta maska w płachcie Isana z podwójną witaminą C, cytrusami i hasłem: świeża i promienna cera. Widok przodu.
4,7
Isana
maska w płachcie, z witaminą C 1 szt.
3,99 zł
1 szt. = 3,99 zł
TYLKO U NAS
Banderas The Icon woda perfumowana, różowa, ryflowana butelka 100ml z okrągłym emblematem obok pudełka.
4,8
Banderas The Icon
woda perfumowana dla kobiet 100 ml
129,99 zł
100 ml = 129,99 zł
Najniższa cena: 179,99 zł
TYLKO U NAS
Eco Freude naturalny płyn do czyszczenia łazienki w przezroczystej butelce ze spryskiwaczem, front.
4,6
Eco Freude
płyn do czyszczenia łazienki 500 ml
Z APKĄ8,99 zł
100 ml = 1,80 zł
Cena bez apki:10,99 zł
100 ml = 2,20 zł
Najniższa cena: 10,99 zł
TYLKO U NAS
Zielone opakowanie Genuss Plus Pistacje prażone i solone 125g, z rozsypanymi orzechami w łupinach, przód.
4,9
Genuss Plus
pistacje w łupinach, delikatnie solone 125 g
9,99 zł
100 g = 7,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Antyperspirant w kulce Borotalco Fresh Non-Stop Aquatic Flowers. Biała butelka, fioletowa nakrętka, widok z przodu.
5,0
Borotalco Fresh
antyperspirant w kulce, dla kobiet, 72h 50 ml
12,49 zł
100 ml = 24,98 zł
Najniższa cena: 17,99 zł
TYLKO U NAS
Zestaw 10 elastycznych gumek do włosów z wiskozą bambusową, czarne i brązowe, na opakowaniu, widok z przodu.
4,6
For Your Beauty Bambus
gumki do włosów, Berna 10 szt.
5,29 zł
1 szt. = 0,53 zł
Najniższa cena: 6,59 zł
TYLKO U NAS
Bielenda Skinclinic Professional serum ceramidy + spicules 200 000, napinająco-regenerujące, butelka z boxem.
4,9
Bielenda Skin Clinic Professional Ceramid + Spicules
serum do twarzy, biomikroigłowe, napinająco-regenerujące, na noc 30 ml
Z APKĄ28,99 zł
100 ml = 96,63 zł
Cena bez apki:37,99 zł
100 ml = 126,63 zł
Najniższa cena: 37,99 zł
TYLKO U NAS
Cantu Hydrating Leave-In Conditioning Mist z masłem shea, biała butelka z pomarańczowym atomizerem, widok z przodu.
4,7
Cantu Shea Butter
mgiełka do włosów, nawilżająca 237 ml
Z APKĄ22,49 zł
100 ml = 9,49 zł
Cena bez apki:28,99 zł
100 ml = 12,23 zł
Najniższa cena: 28,99 zł
TYLKO U NAS
Butelka Domol Pear Perfect płyn do naczyń, biała z grafiką kwiatów gruszy i gwiazdki anyżu, widok z przodu.
4,8
Domol Pear Perfect
płyn do mycia naczyń 500 ml
5,39 zł
100 ml = 1,08 zł
NOWETYLKO U NAS
Różowa butelka Yope My Body Peptide Renew, ultra-regenerującego serum do ciała z 9% kompleksem kolagenowym, widok z przodu.
5,0
Yope myBody Peptide Renew
serum do ciała, regenerujące 150 ml
39,99 zł
100 ml = 26,66 zł