TYLKO U NAS
Fluff nawilżające mleko do twarzy wanilia. Biała butelka z pipetą i beżowe pudełko z wanilią, z przodu.
4,8
Fluff
mleko do twarzy, nawilżające, Wanilia 40 ml
24,49 zł
100 ml = 61,23 zł
Najniższa cena: 32,99 zł
TYLKO U NAS
Ciemnoniebieski szampon Bond-Aid Stars from The Stars do włosów zniszczonych, z fioletową nakrętką, widok z przodu.
4,6
Stars Bond-Aid
szampon do włosów, regenerujący 300 ml
23,99 zł
100 ml = 8,00 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Colgate Max White Luminous pasta do zębów w czerwonej butelce z pompką, z przodu, usuwa przebarwienia.
4,8
Colgate Max White Luminous
pasta do zębów z pompką 100 ml
15,99 zł
100 ml = 15,99 zł
Najniższa cena: 22,99 zł
TYLKO U NAS
Ewa Schmitt MP638 tarka z nano szkła z krowim wzorem, w różowo-brązowym opakowaniu i białym etui.
5,0
Ewa Schmitt FunCare
tarka do stóp z nano szkła 1 szt.
18,49 zł
1 szt. = 18,49 zł
Najniższa cena: 22,99 zł
TYLKO U NAS
Pudełko chusteczek kosmetycznych Alouette XL, 200 sztuk, w zielono-różową szachownicę, widok z przodu.
4,8
Alouette
chusteczki kosmetyczne, 2-warstwowe, różne rodzaje 200 szt.
5,99 zł
1 szt. = 0,03 zł
Najniższa cena: 6,79 zł
TYLKO U NAS
Mixa Bright & Bronze samoopalający balsam do ciała, w beżowej butelce z żółtą pompką, dla jasnych karnacji.
4,8
Mixa Bright & Bronze
balsam do ciała, samoopalający 250 ml
39,99 zł
100 ml = 16,00 zł
TYLKO U NAS
Woda perfumowana Coconut & Vanilla. Biała butelka ze złotym & i pudełko z ilustracją kokosa, widok z przodu.
4,5
&Vanilla Coconut
woda perfumowana dla kobiet 50 ml
124,99 zł
100 ml = 249,98 zł