MEGA!TYLKO U NAS
Hair in Balance OnlyBio hydra odżywka ultranawilżająca do włosów suchych w niebiesko-fioletowej tubce, widok z przodu.
4,8
OnlyBio Hair In Balance Hydra
odżywka do włosów, intensywna, nawilżająco-wygładzająca 200 ml
16,49 zł
100 ml = 8,25 zł
Najniższa cena: 24,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
OnlyBio Hair in Balance termoochronna mgiełka do włosów, brązowa butelka z gradientową etykietą, widok z przodu.
4,8
OnlyBio Hair In Balance
spray do włosów, termoochronny 150 ml
14,99 zł
100 ml = 9,99 zł
Najniższa cena: 22,49 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Onlybio Hair Balance szampon balansujący do skóry głowy przetłuszczającej się, ciemna butelka z pompką, etykieta ombre.
4,8
OnlyBio Hair In Balance
szampon do włosów przetłuszczających się, balansujący 400 ml
14,99 zł
100 ml = 3,75 zł
Najniższa cena: 22,49 zł
TYLKO U NAS
Dwa ciemnofioletowe opakowania hydrożelowych płatków pod oczy KIMOCO Beauty z kolagenem, pod kątem.
4,8
Kimoco Beauty Collagen
płatki pod oczy, hydrożelowe, liftingująco-nawilżające 10 szt.
9,99 zł
1 szt. = 1,00 zł
Najniższa cena: 12,49 zł
MEGA!TYLKO U NAS
KIMOCO Glass Skin Bright Eyes Illuminator tube and box, pink, with hyaluronic acid & light-reflecting pigments.
4,8
Kimoco Glass Skin
krem pod oczy, rozświetlający 15 ml
33,99 zł
100 ml = 226,60 zł
Najniższa cena: 57,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
OnlyBio Toner beza pavlova, butelka z kroplomierzem i kartonik. Wegański, jasnobeżowy odcień.
4,7
OnlyBio Hair In Balance
toner do włosów, Beza Pavlova 100 ml
18,49 zł
100 ml = 18,49 zł
Najniższa cena: 28,99 zł