TYLKO U NAS
Isana Bio Maxi waciki, 35 sztuk, zielone opakowanie z bawełną i napisem 100% BIO, widok z przodu.
4,9
Isana
płatki kosmetyczne, Bio 35 szt.
3,79 zł
1 szt. = 0,11 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Ernè Cleansing Pads Pigment Balancing w żółto-czarnym otwartym pojemniku i kartoniku 60 sztuk, pod kątem.
4,9
erne
płatki do twarzy, oczyszczające i balansujące pigmentację 50 szt.
11,99 zł
1 szt. = 0,24 zł
Najniższa cena: 19,99 zł
MEGA!
Bioelixire Serum do Włosów z jedwabiem, witaminą A i ceramidami, brązowa butelka, czarny korek, widok z przodu.
4,8
Bioelixire
serum do włosów Jedwab z witaminą A i Ceramidami, 3w1 20 ml
3,99 zł
100 ml = 19,95 zł
Najniższa cena: 5,79 zł
TYLKO U NAS
Isana Pure 24H krem nawilżający z niacynamidem, pantenolem; biały słoiczek obok otwartego pudełka teal.
4,6
Isana Pure
krem do twarzy, nawilżajacy 50 ml
16,99 zł
100 ml = 33,98 zł
MEGA!
WaterWipes Sensitive chusteczki nawilżane dla noworodków, biała paczka z niemowlęciem, 60 szt.
4,9
WaterWipes
chusteczki nawilżane dla dzieci, biodegradowalne 60 szt.
9,99 zł
1 szt. = 0,17 zł
Najniższa cena: 13,99 zł
Maybelline Super Stay Lumi-Matte, beżowy podkład w szklanej butelce z fioletową pompką i częściowo zdjętą zakrętką.
4,7
Maybelline New York Super Stay Lumi-Matte
podkład do twarzy, nr 098; 35 ml
Z APKĄ55,99 zł
100 ml = 159,97 zł
Cena bez apki:83,99 zł
100 ml = 239,97 zł
Najniższa cena: 83,99 zł
TYLKO U NAS
AA Wings of Color x Magda Pieczonka Baby Doll Eyes Star Secrets, różowa paletka cieni z gwiazdami.
4,6
AA Wings of Color Star Secrets Baby Doll Eyes
paleta cieni do powiek 4 g
36,99 zł
100 g = 924,75 zł
Najniższa cena: 52,99 zł
TYLKO U NAS
domol Sól specjalna do zmywarek w niebieskim opakowaniu 2kg, widok z przodu, z napisem 5-FACH POWER.
4,8
Domol
sól do zmywarki, uniwersalna 2 kg
5,49 zł
1 kg = 2,75 zł
TYLKO U NAS
Isana Patyczki kosmetyczne 300 szt., wata 100% bawełny, papierowe patyczki. Widok z przodu eko opakowania z liśćmi.
4,8
Isana
patyczki kosmetyczne, 100% bawelny 300 szt.
4,99 zł
1 szt. = 0,02 zł
MEGA!
Tuba i kartonik elmex Gentle White pasta do zębów, ochrona przed próchnicą, biało-pomarańczowe opakowanie.
4,9
Elmex Caries Protection Gentle White
pasta do zębów przeciw próchnicy, delikatnie wybielająca 75 ml
10,99 zł
100 ml = 14,65 zł
Cena regularna:16,99 zł
Najniższa cena: 12,49 zł
MEGA!
YOUR KAYA Łagodzący płyn do higieny intymnej z aloesem i kwasem mlekowym w butelce z pompką, widok z przodu.
4,9
Your Kaya
płyn do higieny intymnej 300 ml
17,49 zł
100 ml = 5,83 zł
Najniższa cena: 23,49 zł
MEGA!TYLKO U NAS
OnlyBio Hair in Balance Kolor Szampon do włosów farbowanych, brązowa butelka, różowa etykieta, widok z przodu.
4,7
OnlyBio Hair In Balance
szampon do włosów, chroniący kolor 400 ml
17,99 zł
100 ml = 4,50 zł
Najniższa cena: 26,99 zł
TYLKO U NAS
Mini paleta cieni Apricot Dusk Everybody London, ciemnobrązowy, kwadratowy kompakt z białym napisem. Widok z przodu.
4,8
Everybody London
paleta cieni do powiek, Vintage Rose 4,8 g
29,99 zł
100 g = 624,79 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Biała butelka serum ISANA Peptide+Kollagen bez substancji zapachowych, na tle zielonego opakowania z bąbelkami.
4,9
Isana Love Your Skin
serum do twarzy z peptydami 30 ml
11,99 zł
100 ml = 39,97 zł
Najniższa cena: 19,99 zł