MEGA!TYLKO U NAS
Odżywka OnlyBio Hair in Balance, pH 1.8, domykająca łuskę włosa po koloryzacji, pomarańczowo-różowa tubka.
4,8
OnlyBio Hair In Balance
odżywka do włosów domykająca łuskę włosa, o obniżonym pH - 1,8 200 ml
14,99 zł
100 ml = 7,50 zł
Najniższa cena: 22,49 zł
TYLKO U NAS
Biała butelka Altapharma Żelki z melatoniną jagodową, suplement diety wspierający sen. Zielona etykieta z księżycem. Widok z przodu.
4,8
Altapharma
żelki pektynowe z melatoniną, o smaku Jagodowym, suplement diety 60 szt.
Z APKĄ18,99 zł
1 szt. = 0,32 zł
Cena bez apki:24,99 zł
1 szt. = 0,42 zł
Najniższa cena: 24,99 zł
TYLKO U NASTYLKO ONLINE
Różowa woda perfumowana Emily in Paris Romantic z dużą kokardą i różowe pudełko z wieżą Eiffla.
Michel Germain Emily In Paris Romantic
woda perfumowana dla kobiet 100 ml
164,99 zł
100 ml = 164,99 zł
Najniższa cena: 229,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
ISANA Bakuchiol Serum z 0,5% Bakuchiol, 0,1% Retinol, bezzapachowe. Biały kartonik i butelka na różowym tle.
4,9
Isana Love Your Skin
serum do twarzy z Bakuchiolem 30 ml
11,99 zł
100 ml = 39,97 zł
Najniższa cena: 19,99 zł
TYLKO U NAS
Turkusowa tuba Stars Hot Lock Cement Termiczny do włosów, widok z przodu, z fioletowym napisem i pięcioma gwiazdkami.
4,8
Stars Hot Lock
cement do włosów, termiczny 150 ml
26,99 zł
100 ml = 17,99 zł
NOWETYLKO U NAS
Miedziana tubka błyszczyka Guilty Pleasures Lip Gloss. Obok lśniące usta z wafelkiem, sugerujące słodki aromat.
4,0
Stars Guilty Pleasure
błyszczyk do ust, Rurka z Kremem 10 g
23,49 zł
100 g = 234,90 zł
MEGA!TYLKO U NAS
LAAB Kremowy żel do demakijażu i mycia twarzy Milky Waterfall Hydration, jasnoniebieska tubka, widok z przodu.
4,7
AA LAAB Milky Waterfall Hydration
żel do demakijażu i mycia twarzy, kremowy, multinawilżający 150 ml
22,49 zł
100 ml = 14,99 zł
Najniższa cena: 34,99 zł
DARMOWA DOSTAWA
NIVEA Krem w otwartym, okrągłym, niebieskim pudełku z logo, widoczna biała formuła kremu.
4,9
NIVEA Creme
krem uniwersalny, do twarzy, ciała i dłoni 50 ml
7,29 zł
100 ml = 14,58 zł
TYLKO U NAS
Różowy balsam do demakijażu KIMOCO Clean Skin z olejem tsubaki. Otwarty słoik i pudełko z boku.
4,8
Kimoco Clean Skin
balsam do demakijażu, oczyszczający 50 g
84,99 zł
100 g = 169,98 zł
Dr. Beckmann odplamiacz w kulce do tkanin, biała butelka z turkusowo-różową etykietą, bez chloru.
4,7
Dr. Beckmann Original
odplamiacz w kulce 75 ml
17,99 zł
100 ml = 23,99 zł