MEGA!TYLKO U NAS
Bielenda Glaze Glow rozjaśniający krem pod oczy z ceramidami i witaminą C, tubka obok pudełka na białym tle.
4,8
Bielenda Glaze & Glow
krem pod oczy, rozświetlająco-rozjaśniający, glazed skin effect 15 ml
17,49 zł
100 ml = 116,60 zł
Najniższa cena: 28,99 zł
MEGA!
Killys 20 ml, plastikowy, bezbarwny pojemnik z zakrętką, widok z góry. Idealny na drobiazgi.
4,8
Słoiczek plastikowy
podróżny, poj. 20 ml 1 szt.
2,29 zł
1 szt. = 2,29 zł
Najniższa cena: 3,49 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Różowo-białe opakowanie Isana Face & Bikini Cold Wax Strips z aloesem, obok 20 pasków woskowych i saszetek.
4,6
Isana
plastry z woskiem na zimno do depilacji twarzy i okolic bikini 20 szt.
7,49 zł
1 szt. = 0,37 zł
Najniższa cena: 11,49 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Pomarańczowa tuba got2b CURLZ defining jelly, bez silikonów, do włosów kręconych, redukuje puszenie. Widok z przodu.
4,7
Got2b Curlz
galaretka do stylizacji włosów kręconych 150 ml
21,99 zł
100 ml = 14,66 zł
Najniższa cena: 31,99 zł
TYLKO U NAS
Opakowanie kępek sztucznych rzęs KillyS Double Volume, 60 sztuk, mieszane długości 8, 10, 12 mm, widok z przodu.
4,8
KillyS Make Me Up! Love Lashes
kępki rzęs, podwójna objętość, 8/10/12mm, skręt C 60 szt.
Z APKĄ16,99 zł
1 szt. = 0,28 zł
Cena bez apki:22,99 zł
1 szt. = 0,38 zł
Najniższa cena: 22,99 zł
TYLKO U NAS
Niebieski żel pod prysznic RESPECT Męski Odświeżający, z wytłoczonym słońcem i pompką, widok z przodu.
4,7
Moan Respect
żel pod prysznic dla mężczyzn, odświeżający 300 ml
Z APKĄ18,99 zł
100 ml = 6,33 zł
Cena bez apki:23,99 zł
100 ml = 8,00 zł
Najniższa cena: 23,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Różowy szampon so!flow REBUILDING COM-PLEX do włosów rozjaśnianych, zapach brzoskwiniowy, widok z przodu.
4,6
so!flow by Vis Plantis
szampon do włosów, odbudowujący 300 ml
16,99 zł
100 ml = 5,66 zł
Najniższa cena: 23,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Czarna prostokątna szczotka do włosów typu paddle brush z matowym uchwytem i logo Beauty, widok z przodu.
4,8
For Your Beauty
szczotka do włosów długich 1 szt.
10,99 zł
1 szt. = 10,99 zł
Najniższa cena: 15,99 zł
TYLKO U NAS
Isana Calming Barrier Serum z ceramidami i niacynamidem, brązowa butelka i różowe pudełko, widok z przodu.
4,9
Isana Love Your Skin
serum do twarzy z 5% kompleksem ceramidowym 30 ml
15,99 zł
100 ml = 53,30 zł
Najniższa cena: 19,99 zł
NOWETYLKO U NAS
Różowy balsam Miya myMELTbalm 'pink glaze', 2w1 maska do ust, w sztyfcie obok kartonika, z przodu.
Miya Cosmetics myMELTbalm
maska - balsam do ust, 2w1, Pink Glaze 1,5 g
24,49 zł
100 g = 1632,67 zł
Najniższa cena: 29,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Toner OnlyBio Hair in Balance Oreo, czarny odcień kruchych ciasteczek, w butelce z aplikatorem i pudełku na żółtym tle.
4,4
OnlyBio Hair In Balance
toner do włosów, Oreo 100 ml
18,49 zł
100 ml = 18,49 zł
Najniższa cena: 28,99 zł
TYLKO U NASTYLKO ONLINE
Różowa woda perfumowana Emily in Paris Romantic z dużą kokardą i różowe pudełko z wieżą Eiffla.
Michel Germain Emily In Paris Romantic
woda perfumowana dla kobiet 100 ml
164,99 zł
100 ml = 164,99 zł
Najniższa cena: 229,99 zł
TYLKO U NAS
Facelle wkładki higieniczne classic długie 40 sztuk. Różowo-białe opakowanie, oddychające, z folią chroniącą bieliznę, bezzapachowe.
4,8
Facelle
wkładki higieniczne, Classic długie 40 szt.
5,79 zł
1 szt. = 0,14 zł