Cloud111
plastry na niedoskonałości, chmurkowe, z Nicynamidem i cynkiem PCA 18 szt.
19,99 zł
1 szt. = 1,11 zł4,8
Isana Professional Plex
serum do włosów bez spłukiwania 100 ml
10,99 zł
100 ml = 10,99 złNajniższa cena: 15,99 zł
4,8
Bielenda Glaze & Glow
krem pod oczy, rozświetlająco-rozjaśniający, glazed skin effect 15 ml
17,49 zł
100 ml = 116,60 złNajniższa cena: 28,99 zł
4,6
Isana
plastry z woskiem na zimno do depilacji twarzy i okolic bikini 20 szt.
7,49 zł
1 szt. = 0,37 złNajniższa cena: 11,49 zł
4,8
KillyS Make Me Up! Love Lashes
kępki rzęs, podwójna objętość, 8/10/12mm, skręt C 60 szt.
Z APKĄ16,99 zł
1 szt. = 0,28 złCena bez apki:22,99 zł
1 szt. = 0,38 zł
Najniższa cena: 22,99 zł
4,6
Isana Perfect Shape
maszynka do golenia, z wkładem, 4-ostrzowa, dla kobiet 1 szt.
29,99 zł
1 szt. = 29,99 złBielenda Hydro Lipidium
tonik do twarzy w mgiełce, mleczny, nawilżająco-kojący 100 ml
24,99 zł
100 ml = 24,99 zł4,7
Moan Respect
żel pod prysznic dla mężczyzn, odświeżający 300 ml
Z APKĄ18,99 zł
100 ml = 6,33 złCena bez apki:23,99 zł
100 ml = 8,00 zł
Najniższa cena: 23,99 zł
4,8
For Your Beauty
szczotka do włosów długich 1 szt.
10,99 zł
1 szt. = 10,99 złNajniższa cena: 15,99 zł
4,9
Isana Love Your Skin
serum do twarzy z 5% kompleksem ceramidowym 30 ml
15,99 zł
100 ml = 53,30 złNajniższa cena: 19,99 zł
Kimoco Barrier Skin
maseczka do twarzy, regenerująca, na noc 50 ml
59,99 zł
100 ml = 119,98 złNajniższa cena: 79,99 zł
4,4
OnlyBio Hair In Balance
toner do włosów, Oreo 100 ml
18,49 zł
100 ml = 18,49 złNajniższa cena: 28,99 zł
4,3
Hairmate Smoothie
spray do włosów, wygładzający, odżywczy, przeciw puszeniu 150 ml
42,99 zł
100 ml = 28,66 zł4,7
Got2b Curlz
galaretka do stylizacji włosów kręconych 150 ml
21,99 zł
100 ml = 14,66 złNajniższa cena: 31,99 zł
4,9
Cremobaza 10%
krem nawilżający, hipoalergiczny, do skóry wrażliwej, twarz, ciało 30 g
13,99 zł
100 g = 46,63 zł4,6
Eveline Cosmetics Extension Volume
tusz do rzęs, wodoodporny, pogrubiający, rozdzielający 10 ml
9,99 zł
100 ml = 99,90 złNajniższa cena: 17,99 zł
Michel Germain Emily In Paris Romantic
woda perfumowana dla kobiet 100 ml
164,99 zł
100 ml = 164,99 złNajniższa cena: 229,99 zł























