MAM WIĘCEJTYLKO U NAS
Biały Jeleń mydło w płynie hipoalergiczne, przezroczysta butelka z białą pompką, 200 ml więcej w tej samej cenie.
4,8
Biały Jeleń Hipoalergiczny
mydło w płynie 500 ml
6,99 zł
100 ml = 1,40 zł
Najniższa cena: 8,79 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Zestaw 3 miękkich szczoteczek Prokudent Interdental w blistrze: zielona, czerwona, niebieska, z ofertą 2+1.
4,8
Prokudent Interdental
szczoteczki do zębów, miękka, różne kolory, 3 szt.
6,29 zł
1 szt. = 2,10 zł
Najniższa cena: 8,49 zł
MEGA!
Pudełko pasty Dentino Szałwia, łagodzącej dla wrażliwych zębów i dziąseł, bez fluoru, widok z przodu.
4,9
Dentino
pasta do zębów, łagodząca, Szałwia 100 ml
5,99 zł
100 ml = 5,99 zł
Najniższa cena: 8,99 zł
Felix Party Mix Original, przekąski dla kota w niebieskiej paczce, kot liże pyszczek, smaki kurczak, wątróbka i indyk.
4,9
Purina Felix Party Mix Original Mix
karma uzupełniająca sucha dla dorosłych kotów, Kurczak, Wątróbka, Indyk 60 g
Z APKĄ4,59 zł
100 g = 7,65 zł
Cena bez apki:5,99 zł
100 g = 9,98 zł
Najniższa cena: 5,99 zł
TYLKO U NAS
Czarny, okrągły Wibo Fixing Loose Powder, białe napisy, widok z przodu. Sypki utrwalacz makijażu.
4,8
Wibo Fixing Powder
puder do twarzy, utrwalający 5,5 g
23,49 zł
100 g = 427,09 zł
TYLKO U NAS
Domol Klarspüler nabłyszczacz do zmywarek w niebieskiej butelce 1L z białą nakrętką, widok z przodu.
4,9
Domol
nabłyszczacz do zmywarek 1 l
6,79 zł
1 l = 6,79 zł
Najniższa cena: 7,99 zł
TYLKO U NAS
Nawilżający EVERYBODY London Peptide Lip Tint Peach Bliss w brzoskwiniowej tubce i pudełku, widok z przodu.
4,9
Everybody London Peptide
tint do ust, Peach Bliss 8 ml
16,49 zł
100 ml = 206,13 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Bio Elixire Serum do włosów z olejkiem arganowym 3w1, z filtrem UV i termoochroną, w brązowej butelce z pompką.
4,9
Bioelixire
serum do włosów z olejkiem arganowym i wit. E, 3w1 50 ml
9,49 zł
100 ml = 18,98 zł
Najniższa cena: 14,49 zł
TYLKO U NAS
Jasnofioletowe opakowanie wkładek higienicznych facelle comfort, 50 sztuk, przewiewne, z widoczną pojedynczą wkładką, Rossmann.
4,8
Facelle
wkładki higieniczne, Comfort 50 szt.
5,99 zł
1 szt. = 0,12 zł
Najniższa cena: 6,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Różowy szampon so!flow REBUILDING COM-PLEX do włosów rozjaśnianych, zapach brzoskwiniowy, widok z przodu.
4,6
so!flow by Vis Plantis
szampon do włosów, odbudowujący 300 ml
16,99 zł
100 ml = 5,66 zł
Najniższa cena: 23,99 zł