MEGA!TYLKO U NAS
Otwarta paleta Tuli Labs Blush & Bronze Duo: różowy róż i brązowy bronzer w srebrnym etui, na tle smug pudru.
4,3
Tuli Labs
paleta do konturowania twarzy, bronzer + róż 14,7 g
27,49 zł
100 g = 187,01 zł
Najniższa cena: 49,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
OnlyBio Hair in Balance mgiełka wygładzająca, nabłyszczająca do efektu tafli, w brązowej butelce.
4,9
OnlyBio Hair In Balance
mgiełka do włosów, efekt tafli, wygładzająco-nabłyszczająca 150 ml
15,99 zł
100 ml = 10,66 zł
Najniższa cena: 23,99 zł
TYLKO U NAS
Domol Klarspüler nabłyszczacz do zmywarek w niebieskiej butelce 1L z białą nakrętką, widok z przodu.
4,9
Domol
nabłyszczacz do zmywarek 1 l
6,79 zł
1 l = 6,79 zł
Najniższa cena: 7,99 zł
NOWETYLKO U NAS
Błyszczyk Guilty Pleasures w błękitnej tubce, obok białego opakowania z grafiką błyszczących ust i niebieskiego cukierka.
4,9
Stars Guilty Pleasure
błyszczyk do ust, Cukierek Lodowy 10 g
23,49 zł
100 g = 234,90 zł
NOWETYLKO U NAS
Różowe serum Bielenda Dark Spot Remedium z witaminą B12 w butelce z pipetą i białym kartoniku, widok z przodu.
Bielenda Dark Spot Remedium
serum do twarzy, precyzyjne, rozjaśniająco-redukujące przebarwienia 30 ml
Z APKĄ27,49 zł
100 ml = 91,63 zł
Cena bez apki:35,99 zł
100 ml = 119,97 zł
Najniższa cena: 35,99 zł
TYLKO U NAS
Żółta perfumowana mgiełka do ciała pheym. vivid z wanilią, obok dopasowanego pudełka. Widok z przodu.
4,8
Pheym. Vivid
mgiełka do ciała dla kobiet 128 ml
32,99 zł
100 ml = 25,77 zł
MEGA!
Joanna Multi Cream Color farba do włosów, czekoladowy brąz 41, opakowanie z kobietą i próbką koloru.
4,8
Joanna Multi Cream Color
farba do włosów, nr 41 Czekoladowy Brąz 1 szt.
9,99 zł
1 szt. = 9,99 zł
Najniższa cena: 14,99 zł
TYLKO U NAS
Domol WC-Gel Duftstempel Flower Nachfüller, różowe opakowanie z 12 kwiatowymi stempelkami z olejkami.
4,5
Domol
krążek do WC, żelowy o zapachu Kwiatowym, zapas 75 ml
5,69 zł
100 ml = 7,59 zł
Cena regularna:6,99 zł
Najniższa cena: 6,49 zł